Blomqvist / Kunsthandel / Samtid & Moderne

Kunsthandel

Søk direkte etter objekt
Auksjon: tirsdag 19. mars 2019 kl 18.00

INNLEVERING PÅGÅR Samtid & Moderne

Innlevering pågår til årets første auksjon. Vi søker kunst av høy kvalitet fra etterkrigstiden og frem til i dag.

Vi søker blant andre:

Dag Alveng / Gunnvor Advocaat / Per Barclay / Anna-Eva Bergman / Håkon Bleken / Hanne Borchgrevinck / Marc Chagall / Lena Cronqvist / Olivier Debré / AK Dolven / Ida Ekblad / Arne Ekeland / Matias Faldbakken / Kai Fjell / Jan Groth / Gunnar S Gundersen / Marianne Heske / Olav Chr Jenssen / Irma Salo Jæger / Kåre Kivijärvi / Per Kleiva / Per Maning / Mikkel McAlinden / Bjarne Melgaard / Rolf Nesch / Kjell Nupen / Ørnulf Opdahl / Pablo Picasso / Johs Rian / Leonard Rickhard / John Olav Riise / Knut Rose / Knut Rumohr / Aase Texmon Rygh / Torbjørn Rødland / Tom Sandberg / Inger Sitter / Vibeke Slyngstad / Nina Sundbye / Vibeke Tandberg / Kåre Tveter / Lars Tiller / Andy Warhol / Fredrik Værslev / Charlotte Wankel / Jakob Weidemann

Ta kontakt med en av våre kunsteksperter for en verdivurdering i dag eller send foto på e-post til kunst@blomqvist.no

Birgitte Chr. Schiøth birgitte@blomqvist.no 22 70 87 89
Gunnar Krogh-Hansen  gunnar@blomqvist.no 22 70 87 87
Erlend Hammer erlend@blomqvist.no 22 70 87 75
Elisabeth Vik Forsberg elisabeth@blomqvist.no 22 70 87 76
Toril Winger Johnson toril@blomqvist.no 22 70 87 77
Knut Forsberg knut@blomqvist.no 22 70 87 82