Blomqvist / Auction / Contemporary, Modern & Classic / Katalog

    Per Maning "Cow 14" 1990
    Sølvgelatin montert på plate, 98 x 98 cm
    Signert og nummerert verso: Per Maning 1990
    Lot number 75
    End 18.06.2019
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR

    Per Maning "Seal 6" 1983/1995
    Sølvgelatin
    Papirmål 60 x 50 cm
    Lot number 76
    End 18.06.2019
    35 000 - 40 000 NOK
    3 700 - 4 200 EUR

    Hammer price 55 000 NOK

    Tom Sandberg Untitled, 1997
    Sølvgelatin, 100 x 150 cm
    Nummerert, signert og datert verso: NR 9-15 Tom Sandberg, 1997
    Lot number 77
    End 18.06.2019
    70 000 - 80 000 NOK
    7 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 62 000 NOK

    Joel Peter Witkin "The Beginning of Fashion Stories" 2007
    Sølvgelatin, 58 x 71 cm
    Signert, titulert, datert og nummerert verso:
    Lot number 78
    End 18.06.2019
    60 000 - 70 000 NOK
    6 400 - 7 400 EUR

    Tom Sandberg "Untitled (airplanes)" 2006
    Sølvgelatin
    Papirmål 82 x 101 cm
    Lot number 79
    End 18.06.2019
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR

    Hammer price 58 000 NOK

    Rune Johansen "På vei til himmelen" 2007/08
    C-print
    Papirmål 92 x 88 cm
    Lot number 80
    End 18.06.2019
    40 000 - 45 000 NOK
    4 200 - 4 800 EUR

    Hammer price 40 000 NOK

    Torbjørn Rødland Uten tittel, 2000
    Lentikular, 3D-print foto, to stk a 11 x 9 cm (L)
    Signert og datert verso: Rødland -00
    Lot number 81
    End 18.06.2019
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Torbjørn Rødland "Tropisk Solnedgang" 1996
    C-print, 64 x 83 cm (inkludert ramme)
    Signert verso: Rødland 1996
    Lot number 82
    End 18.06.2019
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 42 000 NOK