Edvard Munch Selvportrett
    Blyanttegning på papir, 13,5x10 cm
    Usignert
    Lot number 59
    20 000 - 30 000 NOK
    2 100 - 3 200 EUR

    Hammer price 36 000 NOK

    John Olav Riise "Elena Silva, belle danseuse nue" 1920-30 tallet
    Silver gelatin, 19x9 cm
    Lot number 64
    20 000 - 25 000 NOK
    2 100 - 2 600 EUR

    Hammer price 12 000 NOK

    Nikolai Astrup "Et Jølstersagn" / "Smaletyven som bare hadde en skjorte" før 1914
    Håndkolorert tresnitt, trykket i sort
    Lot number 68
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Hammer price 16 000 NOK

    Edvard Munch To kvinner på en benk
    Pennetegning på papir, 10,5x17,5 cm
    Usignert
    Lot number 60
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 46 000 NOK

    Knut Rumohr Komposisjon, 1977
    Tempera på lerret, 86x69 cm
    Signert og datert nede til høyre: Knut Rumohr -77
    Lot number 7
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 39 000 NOK

    John Olav Riise Landskap, 1962
    Sølv gelatin, håndkolorert, 37,5x25,5 cm
    Signert nede til høyre: John Olav Riise 1962
    Lot number 65
    30 000 - 35 000 NOK
    3 200 - 3 700 EUR

    Mathilde Smith Landskap, 1842
    Olje på lerret, 52x63 cm
    Signert nede til venstre: Mathilde Smith
    Lot number 1
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Jakob Weidemann "Blått landskap" 1956
    Olje på plate, 33x41 cm
    Signert nede til venstre: Weidemann 56
    Lot number 14
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 60 000 NOK

    Anders Askevold "Morgen paa sæteren" 1883
    Olje på lerret, 51x42 cm
    Signert nede til venstre: A Askevold 1883
    Lot number 25
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 81 000 NOK

    Edvard Munch "Brann" / "Fire" 1920
    Litografi, trykket i svart
    Lot number 48
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 85 000 NOK

    Søren Onsager Håndarbeid i hagen, 1935
    Olje på lerret, 80x89 cm
    Signert og datert nede til høyre: Søren Onsager -35
    Lot number 34
    40 000 - 60 000 NOK
    4 200 - 6 400 EUR

    Hammer price 30 000 NOK

    Roar Wold "Blå skjærgård: Detaljer i landskapet" 1980
    Olje på lerret, 124x73 cm
    Signert nede til høyre: Roar Wold
    Lot number 8
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 52 000 NOK