Roar Wold "Blå skjærgård: Detaljer i landskapet" 1980
    Olje på lerret, 124x73 cm
    Signert nede til høyre: Roar Wold
    Lot number 8
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 52 000 NOK

    Gustav Wentzel Mor og barn ved rokken
    Olje på lerret, 100x130 cm
    Signert nede til høyre: Gustav Wentzel
    Lot number 3
    60 000 - 80 000 NOK
    6 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 110 000 NOK

    Gustav Wentzel Fiskende gutt ved Drengsrudtjernet i Asker
    Olje på lerret, 76x100 cm
    Lot number 24
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 160 000 NOK

    Jakob Weidemann Sommerlandskap med kvinne, 1953
    Olje på lerret, 80x100 cm
    Signert og datert nede til høyre: Weidemann 53
    Lot number 20
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 100 000 NOK

    Jakob Weidemann Komposisjon, 1950
    Olje på plate, 73x60 cm
    Signert og datert nede til venstre: Weidemann - 50
    Lot number 15
    70 000 - 80 000 NOK
    7 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 92 000 NOK

    Jakob Weidemann "Impressions from Nature" 1984
    Olje på lerret, 80x81 cm
    Signert og datert nede til høyre: Weidemann 84
    Lot number 45
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 95 000 NOK

    Jakob Weidemann "Blått landskap" 1956
    Olje på plate, 33x41 cm
    Signert nede til venstre: Weidemann 56
    Lot number 14
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 60 000 NOK

    Adolph Tidemand "Gammel Jæger" 1854
    Olje på lerret, 28x30 cm
    Signert nede til venstre: A. Tidemand Ddf
    Lot number 27
    400 000 - 500 000 NOK
    42 372 - 52 965 EUR

    Hammer price 350 000 NOK

    Frits Thaulow Vinter i havnen, trolig tidlig 1900-tallet
    Olje på lerret, 46x56 cm
    Signert nede til venstre: Frits Thaulow
    Lot number 42
    280 000 - 300 000 NOK
    29 660 - 31 779 EUR
    25 744 - 27 583 GBP
    33 141 - 35 508 USD

    Hammer price 250 000 NOK

    Frits Thaulow Landsby i solskinn, 1892
    Olje på plate, 43x63 cm
    Signert og datert nede til høyre: Frits Thaulow 92
    Lot number 13
    250 000 - 300 000 NOK
    26 483 - 31 779 EUR

    Hammer price 200 000 NOK

    Frits Thaulow Elvelandskap med ender
    Olje på lerret, 82x61cm
    Lot number 46
    350 000 - 380 000 NOK
    37 076 - 40 253 EUR
    32 180 - 34 939 GBP
    41 426 - 44 977 USD

    Hammer price 290 000 NOK

    Matthias Stoltenberg "Alfred Kielland med sommerfugl på hånden" 1866
    Olje på lerret oppklebet på plate, 42x34 cm
    Utydelig signert nede til venstre: Stoltenberg 66
    Lot number 5
    90 000 - 110 000 NOK
    9 500 - 11 652 EUR
    8 300 - 10 114 GBP
    10 652 - 13 020 USD

    Hammer price 80 000 NOK