Eugène Galien Laloue "La Rue Mouffetard"
    Gouache og akvarell på papir, 19x30,5 cm
    Signert nede til venstre: E. Galien Laloue
    Lot number 83
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR

    Eugène Galien Laloue "Thèatre du Gymnase"
    Gouache og akvarell på papir, 21x33 cm
    Signert nede til høyre: E. Galien Laloue
    Lot number 82
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR

    Hammer price 65 000 NOK

    Eugène Galien Laloue "Rue de la Republique marché aux fleurs"
    Gouache og akvarell på papir, 20x32 cm
    Lot number 81
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR

    Hammer price 40 000 NOK

    Eugène Galien Laloue "Les Halles, St Eustache"
    Lot number 80
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR

    Hammer price 50 000 NOK

    Eugène Galien Laloue "La Fete Place de la Republique"
    Lot number 79
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR

    Hammer price 65 000 NOK

    Eugène Galien Laloue "Les Boulevards - Statue de la Republique"
    Signert nede til venstre E. Galien Laloue
    Lot number 78
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR

    Hammer price 51 000 NOK

    Eugène Galien Laloue "Les boug ministres pris de Notre-Dame"
    Lot number 77
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR

    Hammer price 45 000 NOK

    Eugène Galien Laloue "Le marché aux fleurs quai de l'Horloge"
    Gouache og akvarell på papir, 18,5x31 cm
    Signert nede til venstre: E Galien Laloue
    Lot number 76
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR

    Herman Hesse Landskap fra Ticino, 1922
    Akvarell på papir, 23,5x28 cm
    Usignert
    Lot number 75
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Herman Hesse Landskap fra Ticino, 1923
    Akvarell på papir, 23,5x28 cm
    Usignert
    Lot number 74
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Herman Hesse Landskap fra Ticino, 1926
    Akvarell på papir, 26,5x23 cm
    Usignert
    Lot number 73
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Marc Chagall "Chasing the Bluebird" / "La chasse á l'oisaeu bleu" 1969
    Litografi, trykket i farger, 20/75
    Lot number 72
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 180 000 NOK