Eugène Galien Laloue "Les boug ministres pris de Notre-Dame"
    Gouache og akvarell på papir, 21x33 cm
    Signert nede til venstre: E. Galien Laloue
    Lot number 77
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR

    Hammer price 45 000 NOK

    Eugène Galien Laloue "Les Boulevards - Statue de la Republique"
    Gouache og akvarell på papir, 19x30,5 cm
    Signert nede til venstre E. Galien Laloue
    Lot number 78
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR

    Hammer price 51 000 NOK

    Eugène Galien Laloue "La Fete Place de la Republique"
    Gouache og akvarell på papir, 20x32 cm
    Lot number 79
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR

    Hammer price 65 000 NOK

    Eugène Galien Laloue "Les Halles, St Eustache"
    Lot number 80
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR

    Hammer price 50 000 NOK

    Eugène Galien Laloue "Rue de la Republique marché aux fleurs"
    Lot number 81
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR

    Hammer price 40 000 NOK

    Eugène Galien Laloue "Thèatre du Gymnase"
    Signert nede til høyre: E. Galien Laloue
    Lot number 82
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR

    Hammer price 65 000 NOK

    Eugène Galien Laloue "La Rue Mouffetard"
    Lot number 83
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR