Blomqvist / Auction / Contemporary & Modern / Tilslagsliste

    Jan Freuchen "F.A.Q." 2010
    C-print på aluminium, 94x74 cm
    Lot number 57
    20 000 - 25 000 NOK
    2 100 - 2 600 EUR

    Hammer price 17 000 NOK

    Tarjei Bodin Larsen "Semiautomatic" 2007
    Olje på plate, 120x180 cm
    Lot number 44
    20 000 - 25 000 NOK
    2 100 - 2 600 EUR

    Hammer price 17 000 NOK

    Torbjørn Rødland "Five Signed" 2004
    C-print, montert på plexiplate, 50x40 cm
    Signert bak: Rødland
    Lot number 45
    20 000 - 25 000 NOK
    2 100 - 2 600 EUR

    Hammer price 32 000 NOK

    Mitch Epstein "Club Med Martinique" 1986
    C-print, 35x52 cm
    Signert, titulert, datert og nummerert på bakplaten
    Lot number 36
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Mitch Epstein "Miami Beach II, Florida (girls in bikinis on pay phones)" 1976
    C-print, 35x52 cm
    Signert, datert, nummerert og titulert bak
    Lot number 37
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Tor Hoff Uten tittel 1969
    Olje på papir på plate, to selges samlet, 40x40 cm og 40x40 cm
    Signert og datert nede til høyre: Hoff 1969
    Lot number 71
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Hammer price 30 000 NOK

    Jørgen Dobloug "Time i parken" 1998
    Akryl på lerret, 140x130 cm
    Signert og datert bak på lerretet: Jørgen Dobloug 98
    Lot number 64
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Hammer price 20 000 NOK

    Anne-Karin Furunes "Wang Yuan Yuan" 2006
    Akryl på Arches papir, 76x57 cm
    Signert, datert og titulert bak på papiret: Shanghai 13.08.2006
    Lot number 61
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Kåre Kivijärvi "Distriktslegen, Porsanger" 1970 (2016)
    Pigment print, 40x50 cm
    Lot number 62
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Hammer price 26 000 NOK

    Kåre Tveter Hvitt landskap
    Olje på lerret, 64x78 cm
    Signert nede til høyre: K Tveter
    Lot number 7
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 36 000 NOK

    Kåre Tveter Blått landskap
    Olje på lerret, 64x78 cm
    Signert nede til høyre: Kåre Tveter
    Lot number 8
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 30 000 NOK

    Tor Hoff Grå komposisjon 1973-74
    Olje på plate, 83x122 cm
    Signert og datert nede til høyre: Hoff 1973-74
    Lot number 72
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 30 000 NOK