Blomqvist / Auction / Contemporary & Modern / Tilslagsliste

    Unni Askeland "Casino" 2005
    Olje på lerret, 200x250 cm
    Signert, titulert og datert bak på lerretet: Unni Askeland 2005
    Lot number 47
    End 21.03.2017
    60 000 - 80 000 NOK
    6 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 65 000 NOK

    Synnøve Anker Aurdal Sort og hvitt
    Billedteppe, 92x236 cm
    Signert nede til høyre: S A A
    Lot number 45
    End 21.03.2017
    70 000 - 90 000 NOK
    7 400 - 9 500 EUR

    Hammer price 60 000 NOK

    Per Barclay "Citade Materazzo Sao Paulo # II" 2014
    Mounted lambda print, 80x106 cm
    Signert med etikett på baksiden
    Lot number 70
    End 21.03.2017
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Anna-Eva Bergman "L'or de Vivre" 1974
    Mappe med ni tresnitt + to tresnitt på omslaget, 44/100
    Lot number 46
    End 21.03.2017
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 34 000 NOK

    Håkon Bleken "Oppbrudd" 1977
    Olje på lerret, 140x100 cm
    Signert og datert nede til høyre: Håkon Bleken -77
    Lot number 11
    End 21.03.2017
    60 000 - 80 000 NOK
    6 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 90 000 NOK

    Håkon Bleken Uten tittel, 2009
    Olje på lerret, 170x250 cm
    Signert og datert nede til høyre: Håkon Bleken 09
    Lot number 37
    End 21.03.2017
    200 000 - 250 000 NOK
    21 186 - 26 483 EUR

    Hammer price 220 000 NOK

    Kenneth Blom "Museum" 2012
    Olje på lerret, 100x120 cm
    Signert og datert nede til venstre: Blom 12
    Lot number 36
    End 21.03.2017
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 35 000 NOK

    Kenneth Blom Uten tittel, 2007
    Olje på lerret, 160x180 cm
    Signert nede til venstre: Blom 07
    Lot number 13
    End 21.03.2017
    60 000 - 80 000 NOK
    6 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 55 000 NOK

    Hanne Borchgrevink Landskap med hus, 1991
    Akryl på plate, to stk á 115x160 cm, 115x320 cm tilsammen
    Begge signert nede til venstre: Hanne Borchgrevink 1991
    Lot number 35
    End 21.03.2017
    70 000 - 90 000 NOK
    7 400 - 9 500 EUR

    Hammer price 55 000 NOK

    Frank Brunner "And this also...." 2002
    Olje på lerret, 150x170 cm
    Signert og datert på baksiden: Frank Brunner 2002
    Lot number 40
    End 21.03.2017
    80 000 - 90 000 NOK
    8 500 - 9 500 EUR

    Hammer price 80 000 NOK

    Frank Brunner Grønn vegetasjon, 1998
    Olje på lerret, 185x205 cm
    Signert og datert på bak på blindrammen: Frank Brunner 1998
    Lot number 22
    End 21.03.2017
    80 000 - 90 000 NOK
    8 500 - 9 500 EUR

    Hammer price 75 000 NOK

    Bjørn Båsen "Taffel (Deconstructed) 4" 2009
    Olje og modelleringspasta på lerret, 120x140cm
    Lot number 23
    End 21.03.2017
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 55 000 NOK