Hans Heyerdahl Badende gutt
    Olje på plate, 51x69 cm
    Signert nede til høyre: Heyerdahl
    Lot number 29
    300 000 - 350 000 NOK
    31 779 - 37 076 EUR

    Oluf Jørgensen Drikkekanne
    Sølv. Barokk.
    Mesterstempel og bystempel under bunnen.
    Lot number 6
    250 000 - 300 000 NOK
    26 483 - 31 779 EUR

    Johannes Johannessen Reimers Drikkekanne
    Sølv. Barokk.
    To mesterstempler under bunnen.
    Lot number 1
    250 000 - 300 000 NOK
    26 483 - 31 779 EUR

    Hammer price 200 000 NOK

    Jens Johannessen "Øvrevoll, Flagg" Alvelandskap 1970
    Olje på lerret, 65x81 cm
    Signert og datert nede til høyre: J J 70
    Lot number 44
    220 000 - 240 000 NOK
    23 305 - 25 423 EUR
    20 228 - 22 067 GBP
    26 039 - 28 406 USD

    Hammer price 180 000 NOK

    Inger Sitter Komposisjon, 1982-83
    Olje på lerret, 180x158 cm
    Signert og datert nede til høyre: Sitter 83
    Lot number 55
    200 000 - 250 000 NOK
    21 186 - 26 483 EUR

    Amaldus Nielsen Fra Hvaler, 1886
    Olje på lerret, 77x136 cm
    Signert og datert nede til høyre: Amaldus Nielsen 1886
    Lot number 18
    180 000 - 200 000 NOK
    19 067 - 21 186 EUR

    Hammer price 180 000 NOK

    Amaldus Nielsen Fjordlandskap fra Rognaldsvåg i Kinn, 1863
    Olje på lerret, 74x102 cm
    Signert og datert nede til høyre: C Amaldus Nielsen 1863
    Lot number 22
    180 000 - 200 000 NOK
    19 067 - 21 186 EUR

    Hammer price 190 000 NOK

    Mathias Blumenthal Norsk vinterlandskap "Pensement de Paisage en Norvege" 1746
    Olje på lerret, 54x69 cm
    Usignert
    Lot number 33
    180 000 - 200 000 NOK
    19 067 - 21 186 EUR

    Hammer price 160 000 NOK

    Gunnar S. Gundersen Komposisjon
    Olje på lerret, 101x81cm
    Signert og datert med blyant nede til høyre: Gunnar S.
    Lot number 39
    160 000 - 180 000 NOK
    16 949 - 19 067 EUR

    Hammer price 190 000 NOK

    Bjarne Melgaard "Untitled" (Piglita) 2006
    Olje på lerret, 180x180 cm
    Signert og datert bak på lerretet: Bjarne Melgaard 2006
    Lot number 31
    160 000 - 180 000 NOK
    16 949 - 19 067 EUR

    Håkon Gullvåg Uten tittel, trolig 2008
    Olje på lerret, 190x190 cm
    Lot number 47
    150 000 - 180 000 NOK
    15 890 - 19 067 EUR

    Hammer price 100 000 NOK

    Erich Olsen Drikkekanne
    Sølv. Barokk.
    Lot number 5
    150 000 - 200 000 NOK
    15 890 - 21 186 EUR

    Hammer price 120 000 NOK