Terje Uhrn "Gallion I" 2003
    Olje på bly montert på plate, 72x61 cm
    Lot number 64
    20 000 - 25 000 NOK
    2 100 - 2 600 EUR

    Ulf Nilsen "Speiling/Tidevann" 1999-2000
    Akryl på lerret, 80x75 cm
    Titulert, datert og signert bak på lerretet
    Lot number 69
    20 000 - 25 000 NOK
    2 100 - 2 600 EUR

    Hammer price 34 000 NOK

    Hanseaterbeger
    Sølv, innvendig og delvis utvendig forgylt. Renessanse.
    Ustemplet. Trolig Bergen.
    Lot number 4
    20 000 - 30 000 NOK
    2 100 - 3 200 EUR

    Hammer price 28 000 NOK

    Bjørn-Sigurd Tufta "Denne reisen" 1987
    Olje på lerret, 90x119 cm
    Signert nede midt på: Tufta Pinx
    Lot number 68
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Hammer price 25 000 NOK

    Nico Widerberg "Linjet søyle III" 2001
    Bronse og diabas, 7/20, HØYDE 55 cm
    Signert, titulert, datert og nummerert under sokkelen: Nico Widerberg
    Lot number 67
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Hammer price 42 000 NOK

    Andrew Barton "Bombsuit Baby - Red" 2013
    Epoksy og stålrør, HØYDE 185 cm
    Titulert, datert og signert under: Bomsuit Baby 2013 Andrew Barton
    Lot number 66
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Hammer price 32 000 NOK

    Per Kirkeby "Kopf zu Hause I"
    Bronse, 27x25x13 cm, opplag 2/6
    Signert og nummerert nede på kanten: P. K. 2/6
    Lot number 41
    30 000 - 35 000 NOK
    3 200 - 3 700 EUR

    Hammer price 110 000 NOK

    Hans Nieman d.e. Beger
    Sølv, innvendig forgylt. Barokk.
    Et mesterstempel på begerets indre del.
    Lot number 3
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 20 000 NOK

    Vanessa Baird Uten tittel, siste del av 1990-tallet
    Pastell på papir, 107x78 cm
    Signert nede til venstre: V. Baird
    Lot number 46
    30 000 - 35 000 NOK
    3 200 - 3 700 EUR

    Hammer price 29 000 NOK

    Kjell Erik Killi Olsen "Hundetimen" 2010
    Olje på lerret, 60x73 cm
    Titulert, signert og datert bak på lerretet:
    Lot number 19
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 42 000 NOK

    Håvard Vikhagen Uten tittel, ca 1985
    Olje på lerret, 54x73 cm
    Signert med initialer nede til venstre: H. V.
    Lot number 52
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Thorolf Holmboe Sjøfugler ved kysten nordpå
    Olje på lerret, 83x109 cm
    Signert nede i til venstre: Th Holmboe
    Lot number 63
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 36 000 NOK