Nico Widerberg "Linjet søyle III" 2001
    Bronse og diabas, 7/20, HØYDE 55 cm
    Signert, titulert, datert og nummerert under sokkelen: Nico Widerberg
    Lot number 67
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Hammer price 42 000 NOK

    Jakob Weidemann Komposisjon, 1949
    Olje på plate, 85x70 cm
    Signert og datert nede til høyre: Weidemann 49
    Lot number 65
    70 000 - 80 000 NOK
    7 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 65 000 NOK

    Alfred Wahlberg Landsbygate i Gargilesse-Dampierre, Frankrike
    Olje på lerret, 48x63 cm
    Signert og stedsbestemt nede til høyre: Alfr Wahlberg Gargilesse
    Lot number 27
    35 000 - 40 000 NOK
    3 700 - 4 200 EUR

    Hammer price 48 000 NOK

    Håvard Vikhagen Uten tittel, ca 1985
    Olje på lerret, 54x73 cm
    Signert med initialer nede til venstre: H. V.
    Lot number 52
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Even Ulving Kyst med lav sol
    Olje på lerret, 93x151 cm
    Signert nede til høyre: E Ulving
    Lot number 60
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 50 000 NOK

    Terje Uhrn "Gallion I" 2003
    Olje på bly montert på plate, 72x61 cm
    Lot number 64
    20 000 - 25 000 NOK
    2 100 - 2 600 EUR

    Bjørn-Sigurd Tufta "Denne reisen" 1987
    Olje på lerret, 90x119 cm
    Signert nede midt på: Tufta Pinx
    Lot number 68
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Hammer price 25 000 NOK

    Per Palle Storm Stående modell
    Bronse, HØYDE 63 cm inklusive plint
    Signert med monogram nede på plinten: P P S
    Lot number 40
    35 000 - 40 000 NOK
    3 700 - 4 200 EUR

    Hammer price 38 000 NOK

    Litografi i farger
    Lot number 10
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 170 000 NOK

    Christian Skredsvig Et elveløp
    Olje på plate, 33x42 cm
    Signert nede til venstre: Chr. Skredsvig
    Lot number 48
    40 000 - 60 000 NOK
    4 200 - 6 400 EUR

    Hammer price 50 000 NOK

    Inger Sitter Komposisjon, 1982-83
    Olje på lerret, 180x158 cm
    Signert og datert nede til høyre: Sitter 83
    Lot number 55
    200 000 - 250 000 NOK
    21 186 - 26 483 EUR

    Albrecht/Albret Hansen Sinch Drikkekanne
    Sølv. Régence.
    Mesterstempel og ikke identifisert stempel NA under bunnen.
    Lot number 2
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 100 000 NOK