Vanessa Baird Uten tittel, siste del av 1990-tallet
    Pastell på papir, 107x78 cm
    Signert nede til venstre: V. Baird
    Lot number 46
    30 000 - 35 000 NOK
    3 200 - 3 700 EUR

    Hammer price 29 000 NOK

    Carl Wilhelm Barth Kystlandskap, 1880
    Olje på lerret, 60x95 cm
    b
    Lot number 34
    70 000 - 90 000 NOK
    7 400 - 9 500 EUR

    Hammer price 70 000 NOK

    Andrew Barton "Bombsuit Baby - Red" 2013
    Epoksy og stålrør, HØYDE 185 cm
    Titulert, datert og signert under: Bomsuit Baby 2013 Andrew Barton
    Lot number 66
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Hammer price 32 000 NOK

    Anna-Eva Bergman "Jord og måne" 1970
    Olje og metallfolie på plate, 79x60 cm (inklusiv innramming 100x79 cm)
    Signert med initialer og datert nede til høyre: A E B 1970
    Lot number 16
    140 000 - 160 000 NOK
    14 830 - 16 949 EUR
    12 872 - 14 711 GBP
    16 570 - 18 938 USD

    Hammer price 280 000 NOK

    Bjertnæs og Melgaard "Untitled" (Jacques Rigaut) 2011
    Blandingsteknikk på papir, 200x91 cm
    Signert og datert oppe til venstre: Bjarne Melgaard 2011
    Lot number 37
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 90 000 NOK

    Sverre Koren Bjertnæs "Uten tittel" (Hanna Maria) 2015
    Olje på lerret, 50x40 cm
    Signert og datert bak på lerretet: Sverre Bjertnæs 2015
    Lot number 36
    45 000 - 50 000 NOK
    4 800 - 5 300 EUR

    Hammer price 40 000 NOK

    Mathias Blumenthal Norsk vinterlandskap "Pensement de Paisage en Norvege" 1746
    Olje på lerret, 54x69 cm
    Usignert
    Lot number 33
    180 000 - 200 000 NOK
    19 067 - 21 186 EUR

    Hammer price 160 000 NOK

    Knud Baade Landskap, 1864
    Olje på lerret, 42x62 cm
    Signert og datert nede til venstre: Baade 1864
    Lot number 62
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 25 000 NOK

    Hans Pettersen Castens (Castensen) Drikkekanne
    Sølv. Barokk.
    To mesterstempler under bunnen.
    Lot number 7
    150 000 - 200 000 NOK
    15 890 - 21 186 EUR

    Hammer price 120 000 NOK

    Marc Chagall "Le bouqet (the bouquet)" 1955
    Litografi i farger, 83/300
    Signert med blyant nede til høyre: Marc Chagall
    Lot number 12
    40 000 - 60 000 NOK
    4 200 - 6 400 EUR

    Hammer price 34 000 NOK

    Hans Dahl Frisk seilas
    Olje på lerret, 65x98 cm
    Signert nede til høyre: Hans Dahl
    Lot number 35
    120 000 - 150 000 NOK
    12 712 - 15 890 EUR

    Hans Fredrik Gude I vannkanten, 1885
    Akvarell, 50x45 cm
    Signert og datert nede til venstre: H F Gude 1885
    Lot number 70
    70 000 - 90 000 NOK
    7 400 - 9 500 EUR