Hans Fredrik Gude I vannkanten, 1885
    Akvarell, 50x45 cm
    Signert og datert nede til venstre: H F Gude 1885
    Lot number 70
    70 000 - 90 000 NOK
    7 400 - 9 500 EUR

    Ulf Nilsen "Speiling/Tidevann" 1999-2000
    Akryl på lerret, 80x75 cm
    Titulert, datert og signert bak på lerretet
    Lot number 69
    20 000 - 25 000 NOK
    2 100 - 2 600 EUR

    Hammer price 34 000 NOK

    Bjørn-Sigurd Tufta "Denne reisen" 1987
    Olje på lerret, 90x119 cm
    Signert nede midt på: Tufta Pinx
    Lot number 68
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Hammer price 25 000 NOK

    Nico Widerberg "Linjet søyle III" 2001
    Bronse og diabas, 7/20, HØYDE 55 cm
    Signert, titulert, datert og nummerert under sokkelen: Nico Widerberg
    Lot number 67
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Hammer price 42 000 NOK

    Andrew Barton "Bombsuit Baby - Red" 2013
    Epoksy og stålrør, HØYDE 185 cm
    Titulert, datert og signert under: Bomsuit Baby 2013 Andrew Barton
    Lot number 66
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Hammer price 32 000 NOK

    Jakob Weidemann Komposisjon, 1949
    Olje på plate, 85x70 cm
    Signert og datert nede til høyre: Weidemann 49
    Lot number 65
    70 000 - 80 000 NOK
    7 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 65 000 NOK

    Terje Uhrn "Gallion I" 2003
    Olje på bly montert på plate, 72x61 cm
    Lot number 64
    20 000 - 25 000 NOK
    2 100 - 2 600 EUR

    Thorolf Holmboe Sjøfugler ved kysten nordpå
    Olje på lerret, 83x109 cm
    Signert nede i til venstre: Th Holmboe
    Lot number 63
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 36 000 NOK

    Knud Baade Landskap, 1864
    Olje på lerret, 42x62 cm
    Signert og datert nede til venstre: Baade 1864
    Lot number 62
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 25 000 NOK

    Anders Kjær "Fra Rukkedalen" 2005
    Olje på lerret, 135x190 cm
    Signert nede til høyre: Kjær
    Lot number 61
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 70 000 NOK

    Even Ulving Kyst med lav sol
    Olje på lerret, 93x151 cm
    Signert nede til høyre: E Ulving
    Lot number 60
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 50 000 NOK

    Kjell Erik Killi Olsen "Til de adsluttede veier" 1992
    Olje på lerret, 180x160 cm
    Signert, datert og titulert bak på lerretet: Kjell Erik Killi Olsen
    Lot number 59
    120 000 - 150 000 NOK
    12 712 - 15 890 EUR

    Hammer price 95 000 NOK