Ulf Nilsen "Speiling/Tidevann" 1999-2000
    Akryl på lerret, 80x75 cm
    Titulert, datert og signert bak på lerretet
    Lot number 69
    20 000 - 25 000 NOK
    2 100 - 2 600 EUR

    Hammer price 34 000 NOK

    Hans Fredrik Gude I vannkanten, 1885
    Akvarell, 50x45 cm
    Signert og datert nede til venstre: H F Gude 1885
    Lot number 70
    70 000 - 90 000 NOK
    7 400 - 9 500 EUR