Per Maning "Oscar" 1995-98
    Silver gelatin print, 45x45 cm (L)
    Signert bak på platen: Per Maning
    Lot number 43
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR

    Hammer price 75 000 NOK

    Jens Johannessen "Øvrevoll, Flagg" Alvelandskap 1970
    Olje på lerret, 65x81 cm
    Signert og datert nede til høyre: J J 70
    Lot number 44
    220 000 - 240 000 NOK
    23 305 - 25 423 EUR
    20 228 - 22 067 GBP
    26 039 - 28 406 USD

    Hammer price 180 000 NOK

    Kitty Kielland To piker i en eng
    Olje på lerret, 57x93 cm
    Signert nede til venstre: Kitty L. Kielland
    Lot number 45
    130 000 - 150 000 NOK
    13 771 - 15 890 EUR

    Vanessa Baird Uten tittel, siste del av 1990-tallet
    Pastell på papir, 107x78 cm
    Signert nede til venstre: V. Baird
    Lot number 46
    30 000 - 35 000 NOK
    3 200 - 3 700 EUR

    Hammer price 29 000 NOK

    Håkon Gullvåg Uten tittel, trolig 2008
    Olje på lerret, 190x190 cm
    Lot number 47
    150 000 - 180 000 NOK
    15 890 - 19 067 EUR

    Hammer price 100 000 NOK

    Christian Skredsvig Et elveløp
    Olje på plate, 33x42 cm
    Signert nede til venstre: Chr. Skredsvig
    Lot number 48
    40 000 - 60 000 NOK
    4 200 - 6 400 EUR

    Hammer price 50 000 NOK

    Eilif Peterssen "Husene på Rindå, Sele" 1889
    Olje på lerret, 54x66 cm
    Signert og datert nede til venstre: Eilif Peterssen Sele 89.
    Lot number 49
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Kjell Nupen "Landskapstegn" 1989
    Olje på lerret, 109x79 cm
    Signert og titulert bak på lerretet: K Nupen
    Lot number 50
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 60 000 NOK

    Kjell Nupen "Sentimental reise" Grønningen fyr
    Olje på lerret, 109x79 cm
    Signert nede til høyre: K Nupen
    Lot number 51
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Håvard Vikhagen Uten tittel, ca 1985
    Olje på lerret, 54x73 cm
    Signert med initialer nede til venstre: H. V.
    Lot number 52
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Bjarne Melgaard "Untitled" 2012
    Olje på lerret, 107x102 cm
    Signert og datert bak på lerretet: Bjarne Melgaard 2012
    Lot number 53
    130 000 - 150 000 NOK
    13 771 - 15 890 EUR

    Hammer price 150 000 NOK

    Inger Sitter Komposisjon, 1982-83
    Olje på lerret, 180x158 cm
    Signert og datert nede til høyre: Sitter 83
    Lot number 55
    200 000 - 250 000 NOK
    21 186 - 26 483 EUR