Hans Heyerdahl Badende gutt
    Olje på plate, 51x69 cm
    Signert nede til høyre: Heyerdahl
    Lot number 29
    300 000 - 350 000 NOK
    31 779 - 37 076 EUR

    Håkon Gullvåg Barnet, 1989
    Olje på lerret, 150x150 cm
    Signert og datert nede til venstre: Gullvåg 1989
    Lot number 30
    100 000 - 130 000 NOK
    10 593 - 13 771 EUR
    9 200 - 11 953 GBP
    11 836 - 15 387 USD

    Hammer price 80 000 NOK

    Bjarne Melgaard "Untitled" (Piglita) 2006
    Olje på lerret, 180x180 cm
    Signert og datert bak på lerretet: Bjarne Melgaard 2006
    Lot number 31
    160 000 - 180 000 NOK
    16 949 - 19 067 EUR

    Mathias Blumenthal Norsk vinterlandskap "Pensement de Paisage en Norvege" 1746
    Olje på lerret, 54x69 cm
    Usignert
    Lot number 33
    180 000 - 200 000 NOK
    19 067 - 21 186 EUR

    Hammer price 160 000 NOK

    Carl Wilhelm Barth Kystlandskap, 1880
    Olje på lerret, 60x95 cm
    b
    Lot number 34
    70 000 - 90 000 NOK
    7 400 - 9 500 EUR

    Hammer price 70 000 NOK

    Hans Dahl Frisk seilas
    Olje på lerret, 65x98 cm
    Signert nede til høyre: Hans Dahl
    Lot number 35
    120 000 - 150 000 NOK
    12 712 - 15 890 EUR

    Sverre Koren Bjertnæs "Uten tittel" (Hanna Maria) 2015
    Olje på lerret, 50x40 cm
    Signert og datert bak på lerretet: Sverre Bjertnæs 2015
    Lot number 36
    45 000 - 50 000 NOK
    4 800 - 5 300 EUR

    Hammer price 40 000 NOK

    Bjertnæs og Melgaard "Untitled" (Jacques Rigaut) 2011
    Blandingsteknikk på papir, 200x91 cm
    Signert og datert oppe til venstre: Bjarne Melgaard 2011
    Lot number 37
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 90 000 NOK

    Johs. Rian Komposisjon, 1970
    Olje på lerret, 55x59 cm
    Signert og datert nede til venstre: J Rian 1970
    Lot number 38
    80 000 - 90 000 NOK
    8 500 - 9 500 EUR

    Hammer price 70 000 NOK

    Gunnar S. Gundersen Komposisjon
    Olje på lerret, 101x81cm
    Signert og datert med blyant nede til høyre: Gunnar S.
    Lot number 39
    160 000 - 180 000 NOK
    16 949 - 19 067 EUR

    Hammer price 190 000 NOK

    Per Palle Storm Stående modell
    Bronse, HØYDE 63 cm inklusive plint
    Signert med monogram nede på plinten: P P S
    Lot number 40
    35 000 - 40 000 NOK
    3 700 - 4 200 EUR

    Hammer price 38 000 NOK

    Per Kirkeby "Kopf zu Hause I"
    Bronse, 27x25x13 cm, opplag 2/6
    Signert og nummerert nede på kanten: P. K. 2/6
    Lot number 41
    30 000 - 35 000 NOK
    3 200 - 3 700 EUR

    Hammer price 110 000 NOK