Anders Petersen "Marlene" 1977
    Sølv gelatin, 29x21,5 cm
    Signert og datert bak på fotografiet: Anders Petersen 1970 / 1977
    Lot number 14
    35 000 - 40 000 NOK
    3 700 - 4 200 EUR

    Marianne Heske "Greta Garbo" 1970-71
    Assemblage og frottage på lerret og plexiglass, 137x120 cm
    Lot number 15
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 38 000 NOK

    Anna-Eva Bergman "Jord og måne" 1970
    Olje og metallfolie på plate, 79x60 cm (inklusiv innramming 100x79 cm)
    Signert med initialer og datert nede til høyre: A E B 1970
    Lot number 16
    140 000 - 160 000 NOK
    14 830 - 16 949 EUR
    12 872 - 14 711 GBP
    16 570 - 18 938 USD

    Hammer price 280 000 NOK

    Hans Heyerdahl På tunet
    Olje på lerret, 65x55 cm
    Signert nede til høyre: Heyerdahl
    Lot number 17
    60 000 - 80 000 NOK
    6 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 50 000 NOK

    Amaldus Nielsen Fra Hvaler, 1886
    Olje på lerret, 77x136 cm
    Signert og datert nede til høyre: Amaldus Nielsen 1886
    Lot number 18
    180 000 - 200 000 NOK
    19 067 - 21 186 EUR

    Hammer price 180 000 NOK

    Kjell Erik Killi Olsen "Hundetimen" 2010
    Olje på lerret, 60x73 cm
    Titulert, signert og datert bak på lerretet:
    Lot number 19
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 42 000 NOK

    Gunnar S. Gundersen Komposisjon, 1962
    Olje på lerret, 61x50 cm
    Signert og datert nede til venstre: Gunnar S Gundersen -62
    Lot number 20
    120 000 - 130 000 NOK
    12 712 - 13 771 EUR
    11 033 - 11 953 GBP
    14 203 - 15 387 USD

    Hammer price 190 000 NOK

    Amaldus Nielsen Fjordlandskap fra Rognaldsvåg i Kinn, 1863
    Olje på lerret, 74x102 cm
    Signert og datert nede til høyre: C Amaldus Nielsen 1863
    Lot number 22
    180 000 - 200 000 NOK
    19 067 - 21 186 EUR

    Hammer price 190 000 NOK

    Hariton Pushwagner Serveringsroboter, trolig ca 2000
    Olje på plate, 60x60 cm
    Signert nede til venstre: Pushwagner
    Lot number 24
    60 000 - 70 000 NOK
    6 400 - 7 400 EUR

    Hammer price 62 000 NOK

    Kjell Nupen Overmalt postkort, 1998
    Olje på lerret, 150x170 cm
    Signert nede til høyre: K Nupen
    Lot number 25
    140 000 - 160 000 NOK
    14 830 - 16 949 EUR
    12 872 - 14 711 GBP
    16 570 - 18 938 USD

    Hammer price 150 000 NOK

    Alfred Wahlberg Landsbygate i Gargilesse-Dampierre, Frankrike
    Olje på lerret, 48x63 cm
    Signert og stedsbestemt nede til høyre: Alfr Wahlberg Gargilesse
    Lot number 27
    35 000 - 40 000 NOK
    3 700 - 4 200 EUR

    Hammer price 48 000 NOK

    Eero Järnefelt Pike med hund
    Olje på lerret, 100x90 cm
    Signert nede til venstre: Eero Järnefelt
    Lot number 28
    120 000 - 150 000 NOK
    12 712 - 15 890 EUR

    Hammer price 150 000 NOK