Knut Åsdam "Psychasthenia 10" 2000
    Archival C print montert på aluminium, 125 x 189 cm
    Lot number 73
    80 000 - 90 000 NOK
    8 500 - 9 500 EUR

    Roar Wold "Høstnatt" 1986
    Olje på lerret, 87 x 57 cm
    Signert nede til høyre: Roar Wold
    Lot number 68
    30 000 - 35 000 NOK
    3 200 - 3 700 EUR

    Jakob Weidemann "Nordlyset" 1966
    Tempera på lerret, 150 x 114 cm
    Signert nede til høyre: Weidemann 66
    Lot number 52
    350 000 - 450 000 NOK
    37 076 - 47 669 EUR
    32 180 - 41 375 GBP
    41 426 - 53 262 USD

    Hammer price 300 000 NOK

    Jakob Weidemann "Landskap" 1965
    Tempera på lerret, 60 x 110 cm
    Signert og datert nede til høyre: Weidemann 65
    Lot number 75
    120 000 - 150 000 NOK
    12 712 - 15 890 EUR

    Hammer price 100 000 NOK

    Jakob Weidemann Komposisjon, 1953
    Olje på plate, 42 x 34 cm
    Signert og datert nede til venstre: Weidemann 53
    Lot number 45
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 45 000 NOK

    Jakob Weidemann "Impressions de la nature" 1981
    Olje på lerret, 60 x 60 cm
    Signert og datert nede til høyre: Weidemann 81
    Lot number 1
    60 000 - 80 000 NOK
    6 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 110 000 NOK

    Jakob Weidemann "Det første grønne" 1992
    Olje på lerret, 130 x 120 cm
    Signert og datert nede til høyre: Weidemann 92
    Lot number 71
    200 000 - 250 000 NOK
    21 186 - 26 483 EUR

    Hammer price 175 000 NOK

    Jakob Weidemann Blå komposisjon, 1985
    Olje på lerret, 92 x 90 cm
    Signert og datert nede til høyre: Weidemann 85
    Lot number 67
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 140 000 NOK

    Jakob Weidemann Abstrakt figur, siste del av 1940-tallet
    Olje på lerret, 91 x 70 cm
    Signert nede til høyre: Weidemann
    Lot number 46
    130 000 - 150 000 NOK
    13 771 - 15 890 EUR

    Kåre Tveter "Pinselys"
    Olje på lerret, 64 x 79 cm
    Signert nede til høyre: Kåre Tveter
    Lot number 84
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 35 000 NOK

    Kåre Tveter Fjelltopper på Svalbard
    Olje på lerret, 100 x 115 cm
    Lot number 5
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 120 000 NOK

    Adolph Tidemand "Brevet fra Amerika" 1847
    Olje på lerret, 16 x 18 cm
    Signert og datert nede til venstre: A. Tidemand 1847
    Lot number 37
    180 000 - 220 000 NOK
    19 067 - 23 305 EUR

    Hammer price 150 000 NOK