Anders Askevold Ved grinden, 1873
    Olje på lerret, 55 x 83 cm
    Signert nede til høyre: A. Askevold 1873
    Lot number 8
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 70 000 NOK

    Nikolai Astrup "Fiskeren" 1916
    Tresnitt med håndlavering, 38,5 x 24,5 cm
    Signert i platen: NA
    Lot number 54
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Nikolai Astrup "Foss og bre" ca 1907
    Fargetresnitt med håndkolorering, 14 x 15,5 cm
    Signert nede til venstre: N. Astrup
    Lot number 55
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 115 000 NOK

    Vanessa Baird Uten tittel
    Pastell på papir, 106,5 x 78 cm
    Fra serien "Uten å tro på ideer lever kuene fra dag til dag" 1994-1995
    Lot number 30
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR

    Sujata Bajaj "Memories" 2001
    Akryl på lerret, 100 x 100 cm
    Signert, titulert og datert verso: Sujata Bajaj 2001
    Lot number 28
    70 000 - 90 000 NOK
    7 400 - 9 500 EUR

    Håkon Bleken "Byen" 1971
    Kullstift på papir, 49 x 65 cm
    Signert og titulert nede til høyre: Håkon Bleken '71
    Lot number 39
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Håkon Bleken Bylandskap med figurer, 1999
    Olje på lerret, 80 x 65 cm
    Signert og datert nede til høyre: Håkon Bleken 99
    Lot number 40
    80 000 - 90 000 NOK
    8 500 - 9 500 EUR

    Hammer price 105 000 NOK

    Håkon Bleken "Naturen" 1972
    Kullstift på papir, 48 x 62 cm
    Signert, titulert og datert nede til høyre: Håkon Bleken '72
    Lot number 38
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Bård Breivik "Troféer II" (nr 1) 2001
    Epoxy og lakk, HØYDE 29 cm
    Fra serien "Troféer II" (nr 1) 2001
    Lot number 16
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 25 000 NOK

    Anders Jensen Busted Tekanne
    Régence. Sølv. Fullstemplet for Aarhus, 1745
    HØYDE 15 cm
    Lot number 25
    20 000 - 30 000 NOK
    2 100 - 3 200 EUR

    Frants Bøe Et rypepar, 1863
    Olje på lerret, 59 x 67 cm
    Signert og datert nede til høyre: F Böe 1863
    Lot number 7
    60 000 - 80 000 NOK
    6 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 60 000 NOK

    Guillaume Corneille Komposisjon, 1959
    Blandingsteknikk på papir, 27 x 39,5 cm
    Signert og datert oppe til høyre: Corneille 59
    Lot number 44
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 30 000 NOK