Johs. Rian To menn en sommerdag, 1948
    Olje på lerret, 50 x 60 cm
    Signert og datert nede til høyre: J Rian 48
    Lot number 85
    60 000 - 80 000 NOK
    6 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 55 000 NOK

    Kåre Tveter "Pinselys"
    Olje på lerret, 64 x 79 cm
    Signert nede til høyre: Kåre Tveter
    Lot number 84
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 35 000 NOK

    José Gallegos Y Arnosa Kanalmotiv fra Venezia, 1883
    Olje på plate, 40 x 25 cm
    Signert, stedsbestemt og datert nede til høyre: J Gallegos Venezia 83
    Lot number 83
    150 000 - 200 000 NOK
    15 890 - 21 186 EUR

    José Gallegos Y Arnosa Et møte hos kardinalen i Roma, 1900
    Olje på plate, 33 x 50 cm
    Signert og datert nede til venstre: J Gallegos Roma 1900
    Lot number 82
    150 000 - 200 000 NOK
    15 890 - 21 186 EUR

    Hammer price 120 000 NOK

    August Eiebakke Kvinne i interiør
    Olje på lerret, 65 x 76 cm
    Signert nede til venstre: Aug Eiebakke
    Lot number 81
    100 000 - 150 000 NOK
    10 593 - 15 890 EUR

    Hammer price 120 000 NOK

    Gerhard Munthe "En Idyl" landskap fra UIlensvang, 1891
    Olje på lerret, 90 x 68 cm
    Signert og datert nede til venstre: Gerhard Munthe 1891
    Lot number 80
    150 000 - 200 000 NOK
    15 890 - 21 186 EUR

    Victoria Dubourg Fantin-Latour Stilleben med blomster
    Olje på lerret, 38 x 46 cm
    Signert nederst til høyre: V.Dubourg
    Lot number 79
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 70 000 NOK

    Adelsteen Normann Midnattsol
    Olje på lerret, 100 x 125 cm
    Signert nede til høyre: A. Normann
    Lot number 78
    70 000 - 90 000 NOK
    7 400 - 9 500 EUR

    Hammer price 50 000 NOK

    Bjarne Melgaard Untitled (Sad Cockmonster) 2008
    Olje på lerret, 300 x 200 cm
    Lot number 77
    250 000 - 280 000 NOK
    26 483 - 29 660 EUR

    Edvard Munch "Tigeren og bjørnen" 1908/1909
    Litografi trykket i svart
    Lot number 76
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 67 000 NOK

    Jakob Weidemann "Landskap" 1965
    Tempera på lerret, 60 x 110 cm
    Signert og datert nede til høyre: Weidemann 65
    Lot number 75
    120 000 - 150 000 NOK
    12 712 - 15 890 EUR

    Hammer price 100 000 NOK

    Leonard Rickhard Komposisjon, 1992
    Olje på lerret, 86 x 91 cm inkludert ramme
    Signert nede til venstre: LR
    Lot number 74
    80 000 - 90 000 NOK
    8 500 - 9 500 EUR