Håkon Bleken "Naturen" 1972
    Kullstift på papir, 48 x 62 cm
    Signert, titulert og datert nede til høyre: Håkon Bleken '72
    Lot number 38
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Håkon Bleken "Byen" 1971
    Kullstift på papir, 49 x 65 cm
    Signert og titulert nede til høyre: Håkon Bleken '71
    Lot number 39
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Håkon Bleken Bylandskap med figurer, 1999
    Olje på lerret, 80 x 65 cm
    Signert og datert nede til høyre: Håkon Bleken 99
    Lot number 40
    80 000 - 90 000 NOK
    8 500 - 9 500 EUR

    Hammer price 105 000 NOK

    Carl Vilhelm Holsøe Interiør med kunstnerens hustru
    Olje på lerret, 64 x 57 cm
    Signert nede til høyre: C Holsøe
    Lot number 41
    300 000 - 500 000 NOK
    31 779 - 52 965 EUR
    27 583 - 45 972 GBP
    35 508 - 59 180 USD

    Per Kleiva Uten tittel
    Olje på lerret, 120 x 180 cm
    Signert nede til høyre: Kleiva
    Lot number 42
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 100 000 NOK

    Harald Fenn "Rekonstruksjon" 2000
    Olje på plate, 135 x 135 cm
    Titulert, signert og datert verso: H Fenn 2000
    Lot number 43
    35 000 - 40 000 NOK
    3 700 - 4 200 EUR

    Hammer price 50 000 NOK

    Guillaume Corneille Komposisjon, 1959
    Blandingsteknikk på papir, 27 x 39,5 cm
    Signert og datert oppe til høyre: Corneille 59
    Lot number 44
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 30 000 NOK

    Jakob Weidemann Komposisjon, 1953
    Olje på plate, 42 x 34 cm
    Signert og datert nede til venstre: Weidemann 53
    Lot number 45
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 45 000 NOK

    Jakob Weidemann Abstrakt figur, siste del av 1940-tallet
    Olje på lerret, 91 x 70 cm
    Signert nede til høyre: Weidemann
    Lot number 46
    130 000 - 150 000 NOK
    13 771 - 15 890 EUR

    Kåre Kivijärvi "Trålegaster i ishavet" 1960
    Silver gelatin, 30 x 24 cm
    Lot number 47
    30 000 - 35 000 NOK
    3 200 - 3 700 EUR

    Hammer price 35 000 NOK

    Kåre Kivijärvi Trålergaster, Svalbardbanken, 1959
    Silver gelatin, 30 x 39,5 cm
    Lot number 48
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 48 000 NOK

    Olav Strømme Sildefiske
    Olje på plate montert på plate, 43 x 128 cm
    Signert nede til høyre: O Strømme
    Lot number 49
    40 000 - 60 000 NOK
    4 200 - 6 400 EUR

    Hammer price 35 000 NOK