Jakob Weidemann "Impressions de la nature" 1981
    Olje på lerret, 60 x 60 cm
    Signert og datert nede til høyre: Weidemann 81
    Lot number 1
    60 000 - 80 000 NOK
    6 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 110 000 NOK

    Kjell Nupen "Inngang" 1991/92
    Olje på lerret, 129 x 97 cm
    Signert nede til høyre: K Nupen
    Lot number 2
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 70 000 NOK

    John David Nielsen "Interiør med bilde" 1981
    Olje på lerret, 102 x 102 cm
    Signert nede til høyre: JD Nielsen
    Lot number 4
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR

    Hammer price 40 000 NOK

    Kåre Tveter Fjelltopper på Svalbard
    Olje på lerret, 100 x 115 cm
    Signert nede til høyre: Kåre Tveter
    Lot number 5
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 120 000 NOK

    Arne Ekeland "Nautgardstind" 1979/85
    Olje på lerret, 139 x 100 cm
    Signert nede til venstre: Arne Ekeland
    Lot number 6
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Frants Bøe Et rypepar, 1863
    Olje på lerret, 59 x 67 cm
    Signert og datert nede til høyre: F Böe 1863
    Lot number 7
    60 000 - 80 000 NOK
    6 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 60 000 NOK

    Anders Askevold Ved grinden, 1873
    Olje på lerret, 55 x 83 cm
    Signert nede til høyre: A. Askevold 1873
    Lot number 8
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 70 000 NOK

    Christian Krohg En kondolansevisitt
    Olje på lerret, 55 x 81 cm
    Signert nede til venstre: C Krohg
    Lot number 9
    70 000 - 90 000 NOK
    7 400 - 9 500 EUR

    Christian Krohg Dame med hatt
    Olje på lerret, 45 x 30 cm
    Signert nede til høyre: C Krohg
    Lot number 10
    45 000 - 55 000 NOK
    4 800 - 5 800 EUR
    4 100 - 5 100 GBP
    5 300 - 6 500 USD

    Hammer price 65 000 NOK

    Christian Krohg "Kvinne i kurvstol"
    Olje på lerret, 49 x 68cm
    Signert nede til venstre: C. Krohg
    Lot number 11
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Asta Nørregaard "Kvinne i pram" 1901
    Olje på plate, 37 x 48 cm
    Signert og datert nede til høyre: Asta Nørregaard 1901
    Lot number 12
    70 000 - 80 000 NOK
    7 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 70 000 NOK

    Axel Ender Pike på kjelke
    Olje på plate, 35 x 26 cm
    Signert nede til høyre: Axel Ender
    Lot number 13
    150 000 - 200 000 NOK
    15 890 - 21 186 EUR

    Hammer price 290 000 NOK