Kåre Tveter Fra Svalbard
    Olje på lerret, 65x80 cm
    Signert nede til høyre: Kåre Tveter
    Lot number 1
    End 12.12.2017
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR

    Hammer price 75 000 NOK

    Kåre Tveter "Solnedgang"
    Olje på lerret, 60x120 cm
    Lot number 2
    End 12.12.2017
    60 000 - 80 000 NOK
    6 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 97 000 NOK

    Kåre Tveter "Isfjorden" 1993
    Olje på lerret, 140x190 cm
    Lot number 3
    End 12.12.2017
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 110 000 NOK

    Knut Jørgensen "Spansk natt" 1983-89
    Akvarell, 45x74 cm
    Signert og datert nede til høyre: Knut Jørgensen 1983-89
    Lot number 4
    End 12.12.2017
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 37 000 NOK

    Thore Heramb Komposisjon, 1973
    Olje på lerret, 50x65 cm
    Signert og datert nede til høyre: Th Heramb 73
    Lot number 5
    End 12.12.2017
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Vebjørn Sand "Utsyn mot Jøkulkyrkja" 1994
    Olje på lerret, 120x140 cm
    Signert nede til høyre: V. Sand
    Lot number 6
    End 12.12.2017
    160 000 - 180 000 NOK
    16 949 - 19 067 EUR

    Hammer price 140 000 NOK

    Eugène Galien Laloue "L'Arc de Triomphe"
    Blandingsteknikk på papir, 20x31 cm
    Signert nede til venstre: E. Galien Laloue
    Lot number 7
    End 12.12.2017
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR

    Hammer price 65 000 NOK

    Anders Askevold Vestlandsfjord, 1868
    Olje på lerret, 54x80 cm
    Signert og datert nede til venstre: A. Askevold 1868
    Lot number 8
    End 12.12.2017
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 35 000 NOK

    Anders Askevold Budeie med kyr, 1871
    Olje på lerret, 65x99 cm
    Signert og datert nede til høyre: A. Askevold 1871
    Lot number 9
    End 12.12.2017
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 120 000 NOK

    Thorvald Erichsen Landskap, 1930
    Olje på lerret, 66x80 cm
    Signert og datert nede til høyre: Thorvald Erichsen - 30
    Lot number 10
    End 12.12.2017
    70 000 - 80 000 NOK
    7 400 - 8 500 EUR

    Søren Onsager Kvinner ved stranden, 1912
    Olje på lerret, 67x84 cm
    Signert og datert nede til høyre: Søren Onsager 1912
    Lot number 11
    End 12.12.2017
    70 000 - 90 000 NOK
    7 400 - 9 500 EUR

    Felix Schlesinger Pike med kaniner
    Olje på lerret, 28x35 cm
    Signert nede til venstre: F. Schlesinger
    Lot number 13
    End 12.12.2017
    60 000 - 70 000 NOK
    6 400 - 7 400 EUR