Marianne Heske "Greta Garbo. Dobbeltportrett I" 1971
    Silketrykk, monotypi, tire par lartiste, opplag 1/1, 50x70 cm
    Signert og datert nede til høyre: Marianne Heske 1971
    Lot number 18
    18 000 - 20 000 NOK
    1 900 - 2 100 EUR
    1 700 - 1 800 GBP
    2 100 - 2 400 USD

    Hammer price 26 000 NOK

    Marianne Heske "Greta Garbo. Dobbeltportrett II" 1971
    Lot number 19
    18 000 - 20 000 NOK
    1 900 - 2 100 EUR
    1 700 - 1 800 GBP
    2 100 - 2 400 USD

    Hammer price 20 000 NOK

    Bjørn-Sigurd Tufta Uten tittel, 1998
    Olje på lerret, 50x40 cm
    Signert og datert bak på lerret: Tufta 98
    Lot number 42
    20 000 - 25 000 NOK
    2 100 - 2 600 EUR

    Hammer price 15 000 NOK

    Bjørn-Sigurd Tufta Uten tittel, 2010
    Olje på lerret, 76x60 cm
    Signert og datert på baksiden: Tufta 10
    Lot number 43
    20 000 - 25 000 NOK
    2 100 - 2 600 EUR

    Carl Fredrik Schultz "Dialog" 1993
    Olje på lerret, 175x200 cm
    Signert, datert og titulert bak på lerretet
    Lot number 39
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Hammer price 22 000 NOK

    Kåre Kivijärvi Et bohemliv, 1967-68
    Barytt fotografi, 36x49 cm
    Signert til høyre (på Bjørneboes skjorteerme): Kåre Kivijärvi
    Lot number 74
    30 000 - 35 000 NOK
    3 200 - 3 700 EUR

    Hammer price 25 000 NOK

    Jakob Weidemann Kvinne og mann i landskap, 1958
    Olje på lerret, 47x39 cm
    Signert og datert nede til venstre: Weidemann 58
    Lot number 5
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 46 000 NOK

    Roar Wold Uten tittel, 1969
    Olje på lerret, 59x74 cm
    Signert nede til venstre: Wold
    Lot number 66
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 20 000 NOK

    Jakob Weidemann Komposisjon, 1958
    Olje på lerret, 44x53 cm
    Signert nede til venstre: Weidemann 58
    Lot number 65
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 25 000 NOK

    Bjarne Melgaard 1967 og Sverre Bjertnes 1976 "Untitled" (want your hiv ass now) 2011
    Blandingsteknikk på papir, 76x105 cm
    Signert og datert nede til høyre: S Bjertnes og Bjarne Melgaard 2011
    Lot number 36
    30 000 - 35 000 NOK
    3 200 - 3 700 EUR

    Hammer price 25 000 NOK

    Axel Ender Pause ved fossen
    Olje på lerret, 35x26 cm
    Signert nede til venstre: Axel Ender
    Lot number 6
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 20 000 NOK

    Bernhard Folkestad Oppstilling på hvit duk
    Olje på lerret, 139x169 cm
    Signert nede til venstre: Folkestad
    Lot number 1
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 20 000 NOK