Roar Wold Uten tittel, 1969
    Olje på lerret, 59x74 cm
    Signert nede til venstre: Wold
    Lot number 66
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 20 000 NOK

    Roar Wold "Arkitektonisk landskap" 1976-77
    Olje på lerret, 129x200 cm
    Signert nede til høyre: Roar Wold
    Lot number 67
    100 000 - 130 000 NOK
    10 593 - 13 771 EUR
    9 200 - 11 953 GBP
    11 836 - 15 387 USD

    Nico Widerberg "Åpninger" 2010
    Glass og diabas, opplag 01/10, HØYDE 60 cm
    Signert, datert og nummerert bak på plinten:
    Lot number 38
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 42 000 NOK

    Nico Widerberg "Torso" 1997
    Bronse og diabas, HØYDE 183 cm BREDDE 25 cm DYBDE 49 cm
    Signert, datert og nummerert nede til venstre på skulpturen:
    Lot number 17
    140 000 - 160 000 NOK
    14 830 - 16 949 EUR
    12 872 - 14 711 GBP
    16 570 - 18 938 USD

    Hammer price 160 000 NOK

    Nico Widerberg "Kvinne II" 2000
    Bronse og diabas, opplag 11/15, HØYDE 45 cm
    Signert på plinten: Nicolaus Widerberg
    Lot number 63
    30 000 - 35 000 NOK
    3 200 - 3 700 EUR

    Hammer price 32 000 NOK

    Gustav Wentzel Gårdshus på Sandbu gård
    Olje på lerret, 79x99 cm
    Signert nede til venstre: Gustav Wentzel
    Lot number 30
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 35 000 NOK

    Jakob Weidemann "Tidlig vår" 1993
    Olje på lerret, 130x120 cm
    Signert nede til høyre: Weidemann 93
    Lot number 9
    130 000 - 150 000 NOK
    13 771 - 15 890 EUR

    Hammer price 230 000 NOK

    Jakob Weidemann Kvinne og mann i landskap, 1958
    Olje på lerret, 47x39 cm
    Signert og datert nede til venstre: Weidemann 58
    Lot number 5
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 46 000 NOK

    Jakob Weidemann Komposisjon, 1959
    Olje på plate, 50x70 cm
    Signert og datert nede til venstre: Weidemann 59
    Lot number 58
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 100 000 NOK

    Jakob Weidemann Komposisjon, 1958
    Olje på lerret, 44x53 cm
    Signert nede til venstre: Weidemann 58
    Lot number 65
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 25 000 NOK

    Jakob Weidemann Komposisjon, 1955
    Olje på lerret, 40x50 cm
    Signert nede til høyre: Weidemann 55
    Lot number 57
    70 000 - 80 000 NOK
    7 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 55 000 NOK

    Jakob Weidemann "Den første blomsten" 1966
    Olje på lerret, 150x300 cm
    Signert og datert nede på midten: Weidemann 66
    Lot number 41
    250 000 - 280 000 NOK
    26 483 - 29 660 EUR

    Hammer price 200 000 NOK