Bjørn Båsen "Taffel (Deconstructed) I - III" 2009
    Olje på lerret, triptyk, 100x330 cm
    Signert og datert bak på lerretet: Bjørn Breistøl Båsen 2009
    Lot number 40
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 60 000 NOK

    Jakob Weidemann "Den første blomsten" 1966
    Olje på lerret, 150x300 cm
    Signert og datert nede på midten: Weidemann 66
    Lot number 41
    250 000 - 280 000 NOK
    26 483 - 29 660 EUR

    Hammer price 200 000 NOK

    Bjørn-Sigurd Tufta Uten tittel, 1998
    Olje på lerret, 50x40 cm
    Signert og datert bak på lerret: Tufta 98
    Lot number 42
    20 000 - 25 000 NOK
    2 100 - 2 600 EUR

    Hammer price 15 000 NOK

    Bjørn-Sigurd Tufta Uten tittel, 2010
    Olje på lerret, 76x60 cm
    Signert og datert på baksiden: Tufta 10
    Lot number 43
    20 000 - 25 000 NOK
    2 100 - 2 600 EUR

    Thore Heramb "Barfrost" 1961-62
    Olje på lerret, 81x100 cm
    Signert og datert nede til venstre: Th Heramb 61-62
    Lot number 44
    45 000 - 50 000 NOK
    4 800 - 5 300 EUR

    Hammer price 50 000 NOK

    Kåre Tveter "Sommerkveld"
    Olje på lerret, 65x80 cm
    Signert nede til høyre: Kåre Tveter
    Lot number 46
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 40 000 NOK

    Kåre Tveter "August"
    Olje på lerret, 55x65 cm
    Lot number 47
    35 000 - 40 000 NOK
    3 700 - 4 200 EUR

    Kjell Nupen Uten tittel, 1996/97
    Olje på lerret, 130x107 cm
    Signert nede til høyre: N Nupen
    Lot number 48
    120 000 - 140 000 NOK
    12 712 - 14 830 EUR

    Hammer price 170 000 NOK

    Etter Gustav Vigeland "Ung pike med hårsløyfe"
    Bronse, HØYDE 29 cm
    Sekundær signatur bak på plinten: Gustav Vigeland
    Lot number 49
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 30 000 NOK

    Etter Gustav Vigeland "Dans I"
    Bronse, HØYDE 32 cm BREDDE 29 cm
    Signert og datert i støpen på forsiden: G Vigeland
    Lot number 50
    180 000 - 200 000 NOK
    19 067 - 21 186 EUR

    Hammer price 115 000 NOK

    Håkon Gullvåg "Vekst" 1999
    Olje på lerret, 125x125 cm
    Signert til høyre: Gullvåg
    Lot number 51
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 65 000 NOK

    Kjell Erik Killi Olsen Uten tittel, trolig 1995
    Olje på lerret, 200x160 cm
    Lot number 52
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 80 000 NOK