Leonard Rickhard "Figurasjoner etter snefall III" 1998
    Olje på plate, 89x115 cm
    Signert nede til venstre: L R
    Lot number 26
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 70 000 NOK

    Leonard Rickhard Uten tittel, 1995-1998
    Olje på plate, 34x58 cm
    Signert nede til høyre: L R
    Lot number 27
    30 000 - 35 000 NOK
    3 200 - 3 700 EUR

    Hammer price 50 000 NOK

    Leonard Rickhard Uten tittel, 1986
    Olje på plate, 125x104 cm
    Signert bak på platen: Leonard Rickhard 10 IV 86
    Lot number 29
    130 000 - 150 000 NOK
    13 771 - 15 890 EUR

    Hammer price 240 000 NOK

    Gustav Wentzel Gårdshus på Sandbu gård
    Olje på lerret, 79x99 cm
    Signert nede til venstre: Gustav Wentzel
    Lot number 30
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 35 000 NOK

    Frits Thaulow Elvelandskap med bebyggelse
    Olje på lerret, 47x56 cm
    Signert nede til høyre: Frits Thaulow
    Lot number 31
    200 000 - 250 000 NOK
    21 186 - 26 483 EUR

    Hammer price 140 000 NOK

    Frank Brunner "The pool III" 2007
    Olje på lerret, 110x141 cm
    Signert, titulert og datert bak på lerretet: Frank Brunner 2007
    Lot number 33
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR

    Hammer price 50 000 NOK

    Bjarne Melgaard "Untitled (Coke Head II)" 2000
    Olje, oljestift og tusj på lerret, 200x325 cm
    Etikett på blindrammen: BM m 103
    Lot number 34
    400 000 - 450 000 NOK
    42 372 - 47 669 EUR

    Bjarne Melgaard "Untitled" (Injection day)
    Blandingsteknikk på papir, 50x60 cm
    Lot number 35
    35 000 - 40 000 NOK
    3 700 - 4 200 EUR

    Hammer price 30 000 NOK

    Bjarne Melgaard 1967 og Sverre Bjertnes 1976 "Untitled" (want your hiv ass now) 2011
    Blandingsteknikk på papir, 76x105 cm
    Signert og datert nede til høyre: S Bjertnes og Bjarne Melgaard 2011
    Lot number 36
    30 000 - 35 000 NOK
    3 200 - 3 700 EUR

    Hammer price 25 000 NOK

    Inger Sitter "Blindt" 1974
    Akryl og olje, 80x100 cm
    Signert og datert nede til høyre: Sitter 74
    Lot number 37
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 90 000 NOK

    Nico Widerberg "Åpninger" 2010
    Glass og diabas, opplag 01/10, HØYDE 60 cm
    Signert, datert og nummerert bak på plinten:
    Lot number 38
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 42 000 NOK

    Carl Fredrik Schultz "Dialog" 1993
    Olje på lerret, 175x200 cm
    Signert, datert og titulert bak på lerretet
    Lot number 39
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Hammer price 22 000 NOK