Tom Sandberg "Untitled (Akt)" 2004
    Silver gelatin print, 152x122 cm
    Ed. 5/6
    Lot number 14
    130 000 - 150 000 NOK
    13 771 - 15 890 EUR

    Hammer price 190 000 NOK

    Arne Ekeland "Nedlagt fabrikk" 1979
    Olje på lerret, 100x110 cm
    Signert og titulert bak på lerretet: Arne Ekeland
    Lot number 15
    150 000 - 180 000 NOK
    15 890 - 19 067 EUR

    Hammer price 140 000 NOK

    Jan Groth "Sculpture I" 1989
    Patinert bronse, H 170 cm (installert mot vegg)
    Signert, datert og nummerert: J G I -89 1-3
    Lot number 16
    160 000 - 180 000 NOK
    16 949 - 19 067 EUR

    Nico Widerberg "Torso" 1997
    Bronse og diabas, HØYDE 183 cm BREDDE 25 cm DYBDE 49 cm
    Lot number 17
    140 000 - 160 000 NOK
    14 830 - 16 949 EUR
    12 872 - 14 711 GBP
    16 570 - 18 938 USD

    Hammer price 160 000 NOK

    Marianne Heske "Greta Garbo. Dobbeltportrett I" 1971
    Silketrykk, monotypi, tire par lartiste, opplag 1/1, 50x70 cm
    Signert og datert nede til høyre: Marianne Heske 1971
    Lot number 18
    18 000 - 20 000 NOK
    1 900 - 2 100 EUR
    1 700 - 1 800 GBP
    2 100 - 2 400 USD

    Hammer price 26 000 NOK

    Marianne Heske "Greta Garbo. Dobbeltportrett II" 1971
    Lot number 19
    18 000 - 20 000 NOK
    1 900 - 2 100 EUR
    1 700 - 1 800 GBP
    2 100 - 2 400 USD

    Hammer price 20 000 NOK

    Ulf Nilsen Kakofoni, 1986
    Kull, tusj, akryl og olje på lerret, 180x197 cm
    Signert nede til høyre: Ulf Nilsen
    Lot number 20
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 20 000 NOK

    Kjell Erik Killi Olsen "Mot høst" 1996-97
    Olje på lerret, 150x120 cm
    Lot number 21
    85 000 - 95 000 NOK
    9 000 - 10 063 EUR
    7 800 - 8 700 GBP
    10 061 - 11 244 USD

    Hammer price 65 000 NOK

    Hans Heyerdahl Sommerdag i parken
    Olje på lerret, 59x73 cm
    Signert nede til venstre: Heyerdahl
    Lot number 22
    160 000 - 180 000 NOK
    16 949 - 19 067 EUR

    Hammer price 150 000 NOK

    Carl Vilhelm Holsøe Interiør i vårlys
    Olje på lerret, 58x63 cm
    Signert nede til høyre: C Holsøe
    Lot number 23
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR

    Gerhard Munthe Kroken, 1876
    Olje på lerret, 32x29 cm
    Signert og datert nede til høyre: G. Munthe -76
    Lot number 24
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 25 000 NOK

    Matthias Stoltenberg "Hedmarkslandskap med slåttonn" og "Hedmarkslandskap med slåttefolk og kyr"
    Olje på lerret klebet på plate, 31x41 cm og 29,5x42 cm
    Usignerte
    Lot number 25
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 80 000 NOK