Bernhard Folkestad Oppstilling på hvit duk
    Olje på lerret, 139x169 cm
    Signert nede til venstre: Folkestad
    Lot number 1
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 20 000 NOK

    Carl von Hanno I operasjonssalen, 1934
    Olje på lerret, 60x50 cm
    Signert og datert nede til høyre: Carl v Hanno 34
    Lot number 2
    45 000 - 50 000 NOK
    4 800 - 5 300 EUR

    Nils Hansteen "Stille sommerdag"
    Olje på lerret, 53x70 cm
    Signert nede til venstre: Nils Hansteen
    Lot number 3
    35 000 - 40 000 NOK
    3 700 - 4 200 EUR

    Hammer price 34 000 NOK

    Christian Skredsvig Sommerlandskap med kuer
    Olje på lerret, 49x72 cm
    Signert nede til venstre: Chr Skredsvig
    Lot number 4
    50 000 - 70 000 NOK
    5 300 - 7 400 EUR

    Hammer price 48 000 NOK

    Jakob Weidemann Kvinne og mann i landskap, 1958
    Olje på lerret, 47x39 cm
    Signert og datert nede til venstre: Weidemann 58
    Lot number 5
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 46 000 NOK

    Axel Ender Pause ved fossen
    Olje på lerret, 35x26 cm
    Signert nede til venstre: Axel Ender
    Lot number 6
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 20 000 NOK

    Axel Ender Mor og barn
    Olje på lerret, 53x42 cm
    Lot number 7
    60 000 - 70 000 NOK
    6 400 - 7 400 EUR

    Hammer price 50 000 NOK

    Ole Jørgen Ness "Searching for Imaginary Places V (Sepia)" 2011
    Olje på lerret, 135x165 cm
    Signert bak på lerret: Ole Jørgen Ness 2011
    Lot number 8
    70 000 - 80 000 NOK
    7 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 60 000 NOK

    Jakob Weidemann "Tidlig vår" 1993
    Olje på lerret, 130x120 cm
    Signert nede til høyre: Weidemann 93
    Lot number 9
    130 000 - 150 000 NOK
    13 771 - 15 890 EUR

    Hammer price 230 000 NOK

    Gunnvor Advocaat "Åpent vindu" 1955
    Olje på lerret, 92x73 cm
    Signert nede til venstre: Advocaat 55
    Lot number 10
    35 000 - 40 000 NOK
    3 700 - 4 200 EUR

    Hammer price 54 000 NOK

    Gunnar S. Gundersen Komposisjon, 1950-tallet
    Olje på lerret, 92x92 cm
    Signert med initialer nede til høyre: G.S.G.
    Lot number 11
    200 000 - 250 000 NOK
    21 186 - 26 483 EUR

    Hammer price 370 000 NOK

    Hans Fredrik Gude "Chiemseefiskere som trekker garnet i land" 1871
    Olje på lerret, 85x150 cm
    Signert nede til venstre: HF Gude 1871
    Lot number 12
    400 000 - 500 000 NOK
    42 372 - 52 965 EUR

    Hammer price 325 000 NOK