Litografi trykket i farger
    Lot number 57
    250 000 - 300 000 NOK
    26 483 - 31 779 EUR

    Hammer price 380 000 NOK

    Inger Sitter Komposisjon, 1986
    Olje på lerret, 195x130 cm
    Signert nede til høyre: Sitter
    Lot number 26
    220 000 - 240 000 NOK
    23 305 - 25 423 EUR
    20 228 - 22 067 GBP
    26 039 - 28 406 USD

    Hammer price 240 000 NOK

    Andy Warhol "Hammer and Sickle" 1977
    Blyant på papir, 68x102 cm
    Usignert
    Lot number 65
    200 000 - 250 000 NOK
    21 186 - 26 483 EUR

    Jens Johannessen "Arabiske netter" 1967
    Olje på lerret, 114x146 cm
    Signert nede til venstre: Jens Johannessen 1967
    Lot number 42
    200 000 - 220 000 NOK
    21 186 - 23 305 EUR

    Hammer price 160 000 NOK

    Edvard Munch "Tre ansikter. Tragedie" / "Three faces. Tragedy" 1913
    Tresnitt trykket i sort
    Lot number 68
    200 000 - 250 000 NOK
    21 186 - 26 483 EUR

    Hammer price 160 000 NOK

    Hariton Pushwagner "Skip O'hoy" 1983
    Olje på lerret, 78x109 cm
    Utydelig signert og datert nede til venstre: Pushwagner-83
    Lot number 28
    200 000 - 220 000 NOK
    21 186 - 23 305 EUR

    Adelsteen Normann Nord-norsk kystlandskap, 1880
    Olje på lerret, 105x158 cm
    Lot number 37
    200 000 - 250 000 NOK
    21 186 - 26 483 EUR

    Hammer price 190 000 NOK

    Christian Skredsvig "Berit gjæter" 1894
    Olje på lerret, 139x109 cm
    Signert og datert nede til venstre: Chr. Skredsvig 94
    Lot number 15
    180 000 - 230 000 NOK
    19 067 - 24 364 EUR
    16 550 - 21 147 GBP
    21 305 - 27 223 USD

    Hammer price 225 000 NOK

    Knut Rose "Kastanje" 1996
    Olje på lerret, 101x160 cm
    Signert nede til venstre: Knut Rose
    Lot number 21
    150 000 - 200 000 NOK
    15 890 - 21 186 EUR

    Hammer price 140 000 NOK

    Frans Widerberg Landskap
    Olje på lerret, 114x154 cm
    Signert nede til venstre: Frans
    Lot number 13
    130 000 - 150 000 NOK
    13 771 - 15 890 EUR

    Hammer price 120 000 NOK

    Arnold Haukeland "Fuglen I" replikk 1964
    Rustfritt stål, HØYDE 48 cm, sokkelhøyde 12 cm
    Signert med monogram på plinten: AMH
    Lot number 25
    130 000 - 150 000 NOK
    13 771 - 15 890 EUR

    Hammer price 145 000 NOK

    Bjarne Melgaard "Untitled" 2003
    Olje på lerret, 120x100 cm
    Signert og datert bak på lerretet: Bjarne Melgaard 2003
    Lot number 39
    130 000 - 150 000 NOK
    13 771 - 15 890 EUR

    Hammer price 105 000 NOK