Luc Tuymans "Gene" 2004
    Litografi trykket i farger
    Lot number 63
    13 000 - 15 000 NOK
    1 400 - 1 600 EUR
    1 200 - 1 400 GBP
    1 500 - 1 800 USD

    Hammer price 19 000 NOK

    Luc Tuymans "Angel" 2004
    Litografi trykket i farger
    Lot number 64
    13 000 - 15 000 NOK
    1 400 - 1 600 EUR
    1 200 - 1 400 GBP
    1 500 - 1 800 USD

    Hammer price 32 000 NOK

    Kjell Nupen "Overmalt postkort" 1999
    Keramikk, oval form, 66x47 cm
    Signert og datert på baksiden K. Nupen 99
    Lot number 48
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Hammer price 20 000 NOK

    Per Krohg Skiløpere i skogen
    Olje på plate, 46x38 cm
    Signert nede til høyre: Per Krohg
    Lot number 23
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Hammer price 42 000 NOK

    Bendik Riis "Landskap med blå himmel"
    Olje på lerret, 90x100 cm
    Signert og titulert nede på midten: Title: Landskap med blå himmel.
    Lot number 11
    25 000 - 35 000 NOK
    2 600 - 3 700 EUR
    2 300 - 3 200 GBP
    3 000 - 4 100 USD

    Hammer price 30 000 NOK

    Marc Chagall "Assuérus chasse Vasthi" 1958-1959
    Litografi trykket i farger, 39/50
    Lot number 62
    25 000 - 35 000 NOK
    2 600 - 3 700 EUR
    2 300 - 3 200 GBP
    3 000 - 4 100 USD

    Hammer price 24 000 NOK

    Michael Kvium "The Entertainer II" 2013
    Litografi trykket i farger, 9/25, 100x68 cm
    Signert og datert nede til høyre: Kvium 13
    Lot number 62A
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Knut Rumohr Komposisjon, 1967
    Tempera på lerret, 80x99 cm
    Signert og datert nede til høyre: Knut Rumohr -67
    Lot number 1
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Rolf Groven "Fritt etter Delacroix" 1973
    Olje på lerret, 180x150 cm
    Signert, datert og titulertnede til høyre: Rolf Groven -73 Fritt etter Delacroix
    Lot number 36
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 24 000 NOK

    Thore Heramb Hage, 1953
    Olje på lerret, 50x65 cm
    Signert og datert nede til høyre: Th Heramb 53
    Lot number 47
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 42 000 NOK

    Tone Vigeland Halssmykke, 1992
    Sølv
    Signert og datert på sølvbrikke: Tone Vigeland 1992
    Lot number 50
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 36 000 NOK

    Edvard Munch Cabaret
    Blyant på papir, 10x14 cm
    Lot number 74
    30 000 - 35 000 NOK
    3 200 - 3 700 EUR