Frederik Collett Vinter ved Mesna, 1908
    Olje på lerret, 52x74 cm
    Signert med initialer og datert nede til venstre: F C 08
    Lot number 22
    50 000 - 70 000 NOK
    5 300 - 7 400 EUR

    Hammer price 42 000 NOK

    Marc Chagall "La parade" 1980
    Litografi trykket i farger, 17/50
    Lot number 61
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 100 000 NOK

    Marc Chagall "L'âme du cirque" 1980
    Lot number 60
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 90 000 NOK

    Marc Chagall "Assuérus chasse Vasthi" 1958-1959
    Litografi trykket i farger, 39/50
    Lot number 62
    25 000 - 35 000 NOK
    2 600 - 3 700 EUR
    2 300 - 3 200 GBP
    3 000 - 4 100 USD

    Hammer price 24 000 NOK

    Svein Bolling "Sittende m. bok" 1998
    Olje på lerret, 130x80 cm
    Signert nede til høyre: Bolling
    Lot number 49
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR

    Hammer price 40 000 NOK

    Nikolai Astrup "Soleienatt" før 1915
    Tresnitt trykket i sort
    Trykkmål 36x47 cm
    Lot number 56
    70 000 - 90 000 NOK
    7 400 - 9 500 EUR

    Hammer price 90 000 NOK

    Karel Appel "Kijk, Leef, speel met Karel Appel" 1977
    Skulptur i tre og syv stk fagre silketrykk, 250/300
    Trykkene signert og datert: K Appel 1970
    Lot number 54
    50 000 - 70 000 NOK
    5 300 - 7 400 EUR