Kåre Tveter Svart landskap
    Olje på lerret, 112x142 cm
    Signert nede til høyre: Kåre Tveter
    Lot number 5
    60 000 - 80 000 NOK
    6 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 65 000 NOK

    Tone Vigeland Halssmykke, 1992
    Sølv
    Signert og datert på sølvbrikke: Tone Vigeland 1992
    Lot number 50
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 36 000 NOK

    Tone Vigeland Hodesmykke, 1992
    Sølv, unika
    Lot number 51
    70 000 - 80 000 NOK
    7 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 60 000 NOK

    Andy Warhol "Hammer and Sickle" 1977
    Blyant på papir, 68x102 cm
    Usignert
    Lot number 65
    200 000 - 250 000 NOK
    21 186 - 26 483 EUR

    Ryszard Warsinski Uten tittel, trolig 1970 tallet
    Blandingsteknikk på papp, 200x120 cm
    Signert nede til høyre: Warsinski
    Lot number 49A
    60 000 - 70 000 NOK
    6 400 - 7 400 EUR

    Jakob Weidemann "Et lite tre" 1964
    Olje på lerret, 50x62 cm
    Signert og datert nede til venstre: Weidemann 64
    Lot number 12
    35 000 - 40 000 NOK
    3 700 - 4 200 EUR

    Hammer price 45 000 NOK

    Frans Widerberg Landskap
    Olje på lerret, 114x154 cm
    Signert nede til venstre: Frans
    Lot number 13
    130 000 - 150 000 NOK
    13 771 - 15 890 EUR

    Hammer price 120 000 NOK