Edvard Munch "Vignett: Amaryllis" / "Vignette: Amaryllis" 1908-1909
    Litografi trykket i sort
    Lot number 72
    70 000 - 80 000 NOK
    7 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 85 000 NOK

    Tone Vigeland Hodesmykke, 1992
    Sølv, unika
    Lot number 51
    70 000 - 80 000 NOK
    7 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 60 000 NOK

    Bjarne Melgaard "Untitled" 2005
    Pastell på lerret, 100x40 cm
    Signert og datert bak på lerretet: Melgaard 2005
    Lot number 38
    70 000 - 90 000 NOK
    7 400 - 9 500 EUR

    Hammer price 50 000 NOK

    Emil Rau Et kjærlighetsmøte
    Olje på lerret, 85x110 cm
    Signert nede til høyre: E Rau
    Lot number 14
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 55 000 NOK

    Henrik Lund "Høst i Espevika" ca 1929
    Olje på lerret, 80x100 cm
    Signert nede til venstre: Henrik Lund
    Lot number 30
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 110 000 NOK

    Kjell Nupen "Restaurert landskap" 1990
    Olje på lerret, 146x115 cm
    Signert nede til høyre: K. Nupen
    Lot number 19
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 80 000 NOK

    Kjell Nupen Komposisjon, 1988
    Olje på lerret, 160x115 cm
    Lot number 18
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 115 000 NOK

    Kjell Nupen "Sentimental reise" - Grønningen fyr
    Olje på lerret, 109x79 cm
    Signert nede til høyre: K Nupen
    Lot number 46
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 125 000 NOK

    Edvard Munch "Jappe Nilsen" 1911
    Tresnitt trykket i rødfiolett
    Lot number 67
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 510 000 NOK

    Marc Chagall "La parade" 1980
    Litografi trykket i farger, 17/50
    Lot number 61
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 100 000 NOK

    Marc Chagall "L'âme du cirque" 1980
    Lot number 60
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 90 000 NOK

    Ørnulf Opdahl "Vestland" 2000
    Olje på lerret, 120x120 cm
    Titulert, signert og datert bak på lerretet: Ørnulf Opdahl 2000
    Lot number 16
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 91 000 NOK