Edvard Munch "Jappe Nilsen" 1911
    Tresnitt trykket i rødfiolett
    Lot number 67
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 510 000 NOK

    Edvard Munch Cabaret
    Blyant på papir, 10x14 cm
    Lot number 74
    30 000 - 35 000 NOK
    3 200 - 3 700 EUR

    Edvard Munch "Begjær" / "Desire" 1898
    Litografi trykket i sort, litografisk stift, tusj og nål
    Lot number 73
    120 000 - 150 000 NOK
    12 712 - 15 890 EUR

    Hammer price 190 000 NOK

    Edvard Munch "Amanda" 1904
    Etsning trykket i sort
    Lot number 70
    30 000 - 35 000 NOK
    3 200 - 3 700 EUR

    Hammer price 40 000 NOK

    Bjarne Melgaard "Untitled" 2005
    Pastell på lerret, 100x40 cm
    Signert og datert bak på lerretet: Melgaard 2005
    Lot number 38
    70 000 - 90 000 NOK
    7 400 - 9 500 EUR

    Hammer price 50 000 NOK

    Bjarne Melgaard "Untitled" 2003
    Olje på lerret, 120x100 cm
    Signert og datert bak på lerretet: Bjarne Melgaard 2003
    Lot number 39
    130 000 - 150 000 NOK
    13 771 - 15 890 EUR

    Hammer price 105 000 NOK

    Olje på lerret, 120x100 cm
    Signert og datert bak på lerretet: Bjarne Melgaard
    Lot number 40
    130 000 - 150 000 NOK
    13 771 - 15 890 EUR

    Hammer price 105 000 NOK

    Henrik Lund "Høst i Espevika" ca 1929
    Olje på lerret, 80x100 cm
    Signert nede til venstre: Henrik Lund
    Lot number 30
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 110 000 NOK

    Michael Kvium "The Entertainer II" 2013
    Litografi trykket i farger, 9/25, 100x68 cm
    Signert og datert nede til høyre: Kvium 13
    Lot number 62A
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Julie de Holmberg Krohn Damsgård hovedgård, 1918
    Olje på lerret, 95x103 cm
    Signert og datert nede til venstre: J. de Holmberg Krohn 1918
    Lot number 31
    60 000 - 80 000 NOK
    6 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 50 000 NOK

    Per Krohg Skiløpere i skogen
    Olje på plate, 46x38 cm
    Signert nede til høyre: Per Krohg
    Lot number 23
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Hammer price 42 000 NOK

    Irma Salo Jæger "I dypt vann" 2007
    Olje og tempera på lerret, 89x116 cm
    Signert og datert nede til høyre: Irma Salo Jæger 07
    Lot number 2
    60 000 - 80 000 NOK
    6 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 85 000 NOK