Kjell Nupen Komposisjon, 1988
    Olje på lerret, 160x115 cm
    Signert nede til høyre: K. Nupen
    Lot number 18
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 115 000 NOK

    Kjell Nupen "Overmalt postkort" 1999
    Keramikk, oval form, 66x47 cm
    Signert og datert på baksiden K. Nupen 99
    Lot number 48
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Hammer price 20 000 NOK

    Kjell Nupen "Restaurert landskap" 1990
    Olje på lerret, 146x115 cm
    Lot number 19
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 80 000 NOK

    Kjell Nupen "Sentimental reise" - Grønningen fyr
    Olje på lerret, 109x79 cm
    Signert nede til høyre: K Nupen
    Lot number 46
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 125 000 NOK

    Kjell Erik Killi Olsen Uten tittel, 1998-99
    Olje på lerret, 40x51 cm
    Lot number 33
    40 000 - 45 000 NOK
    4 200 - 4 800 EUR

    Hammer price 60 000 NOK

    Ørnulf Opdahl "Vestland" 2000
    Olje på lerret, 120x120 cm
    Lot number 16
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 91 000 NOK

    Kjell Pahr-Iversen Uten tittel, 1988
    Olje på lerret, 200x140 cm
    Signert og datert nede til høyre: K Pahr-Iversen 88
    Lot number 41
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 40 000 NOK

    Hariton Pushwagner "Skip O'hoy" 1983
    Olje på lerret, 78x109 cm
    Utydelig signert og datert nede til venstre: Pushwagner-83
    Lot number 28
    200 000 - 220 000 NOK
    21 186 - 23 305 EUR

    Hariton Pushwagner "Skip O'hoy"1998
    Akvarell og collage, 35x42 cm
    Signert og datert på styrmannens lue: Pushwagner 98
    Lot number 29
    60 000 - 70 000 NOK
    6 400 - 7 400 EUR

    Emil Rau Et kjærlighetsmøte
    Olje på lerret, 85x110 cm
    Signert nede til høyre: E Rau
    Lot number 14
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 55 000 NOK

    Bendik Riis "Landskap med blå himmel"
    Olje på lerret, 90x100 cm
    Lot number 11
    25 000 - 35 000 NOK
    2 600 - 3 700 EUR
    2 300 - 3 200 GBP
    3 000 - 4 100 USD

    Hammer price 30 000 NOK

    Knut Rose "Kastanje" 1996
    Olje på lerret, 101x160 cm
    Signert nede til venstre: Knut Rose
    Lot number 21
    150 000 - 200 000 NOK
    15 890 - 21 186 EUR

    Hammer price 140 000 NOK