Kjell Pahr-Iversen Uten tittel, 1988
    Olje på lerret, 200x140 cm
    Signert og datert nede til høyre: K Pahr-Iversen 88
    Lot number 41
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 40 000 NOK

    Jens Johannessen "Arabiske netter" 1967
    Olje på lerret, 114x146 cm
    Signert nede til venstre: Jens Johannessen 1967
    Lot number 42
    200 000 - 220 000 NOK
    21 186 - 23 305 EUR

    Hammer price 160 000 NOK

    Håkon Gullvåg Uten tittel
    Olje på lerret, 190x190 cm
    Signert nede til høyre: Gullvåg
    Lot number 43
    120 000 - 140 000 NOK
    12 712 - 14 830 EUR

    Bjørn-Sigurd Tufta Uten tittel, 2007
    Olje på lerret, 75x170 cm
    Signert og datert bak på lerretet: Tufta 2007
    Lot number 45
    35 000 - 45 000 NOK
    3 700 - 4 800 EUR

    Hammer price 36 000 NOK

    Kjell Nupen "Sentimental reise" - Grønningen fyr
    Olje på lerret, 109x79 cm
    Signert nede til høyre: K Nupen
    Lot number 46
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 125 000 NOK

    Thore Heramb Hage, 1953
    Olje på lerret, 50x65 cm
    Signert og datert nede til høyre: Th Heramb 53
    Lot number 47
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 42 000 NOK

    Kjell Nupen "Overmalt postkort" 1999
    Keramikk, oval form, 66x47 cm
    Signert og datert på baksiden K. Nupen 99
    Lot number 48
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Hammer price 20 000 NOK

    Svein Bolling "Sittende m. bok" 1998
    Olje på lerret, 130x80 cm
    Signert nede til høyre: Bolling
    Lot number 49
    50 000 - 60 000 NOK
    5 300 - 6 400 EUR

    Hammer price 40 000 NOK

    Ryszard Warsinski Uten tittel, trolig 1970 tallet
    Blandingsteknikk på papp, 200x120 cm
    Signert nede til høyre: Warsinski
    Lot number 49A
    60 000 - 70 000 NOK
    6 400 - 7 400 EUR

    Tone Vigeland Halssmykke, 1992
    Sølv
    Signert og datert på sølvbrikke: Tone Vigeland 1992
    Lot number 50
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 36 000 NOK

    Tone Vigeland Hodesmykke, 1992
    Sølv, unika
    Lot number 51
    70 000 - 80 000 NOK
    7 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 60 000 NOK

    Lars Hertervig "To seilbåter på havnen" 1880-årene
    Akvarell og gouache på papir, 22x22,5 cm
    Usignert
    Lot number 53
    120 000 - 150 000 NOK
    12 712 - 15 890 EUR

    Hammer price 145 000 NOK