Kjell Pahr-Iversen Uten tittel, 1988
    Olje på lerret, 200x140 cm
    Signert og datert nede til høyre: K Pahr-Iversen 88
    Lot number 41
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 40 000 NOK

    Ørnulf Opdahl "Vestland" 2000
    Olje på lerret, 120x120 cm
    Lot number 16
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 91 000 NOK

    Kjell Erik Killi Olsen Uten tittel, 1998-99
    Olje på lerret, 40x51 cm
    Lot number 33
    40 000 - 45 000 NOK
    4 200 - 4 800 EUR

    Hammer price 60 000 NOK

    Kjell Nupen "Sentimental reise" - Grønningen fyr
    Olje på lerret, 109x79 cm
    Signert nede til høyre: K Nupen
    Lot number 46
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 125 000 NOK

    Kjell Nupen "Restaurert landskap" 1990
    Olje på lerret, 146x115 cm
    Signert nede til høyre: K. Nupen
    Lot number 19
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 80 000 NOK

    Kjell Nupen "Overmalt postkort" 1999
    Keramikk, oval form, 66x47 cm
    Signert og datert på baksiden K. Nupen 99
    Lot number 48
    25 000 - 30 000 NOK
    2 600 - 3 200 EUR

    Hammer price 20 000 NOK

    Kjell Nupen Komposisjon, 1988
    Olje på lerret, 160x115 cm
    Lot number 18
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 115 000 NOK

    Adelsteen Normann Nord-norsk kystlandskap, 1880
    Olje på lerret, 105x158 cm
    Lot number 37
    200 000 - 250 000 NOK
    21 186 - 26 483 EUR

    Hammer price 190 000 NOK

    Amaldus Nielsen Solnedgang ved fjorden, 1870
    Olje på lerret, 48x75 cm
    Signert og datert nede til høyre: Amaldus Nielsen 1870 Chr
    Lot number 10
    120 000 - 150 000 NOK
    12 712 - 15 890 EUR

    Hammer price 70 000 NOK

    Edvard Munch "Vignett: Amaryllis" / "Vignette: Amaryllis" 1908-1909
    Litografi trykket i sort
    Lot number 72
    70 000 - 80 000 NOK
    7 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 85 000 NOK

    Edvard Munch "Tre ansikter. Tragedie" / "Three faces. Tragedy" 1913
    Tresnitt trykket i sort
    Lot number 68
    200 000 - 250 000 NOK
    21 186 - 26 483 EUR

    Hammer price 160 000 NOK

    Edvard Munch "Kvinneportrett" / "Portrait of a woman" 1912-13
    Tresnitt trykket i sort
    Lot number 71
    40 000 - 60 000 NOK
    4 200 - 6 400 EUR

    Hammer price 62 000 NOK