Bjarne Melgaard "Untitled" 2003
    Olje på lerret, 120x100 cm
    Signert og datert bak på lerretet: Bjarne Melgaard 2003
    Lot number 39
    130 000 - 150 000 NOK
    13 771 - 15 890 EUR

    Hammer price 105 000 NOK

    Olje på lerret, 120x100 cm
    Signert og datert bak på lerretet: Bjarne Melgaard
    Lot number 40
    130 000 - 150 000 NOK
    13 771 - 15 890 EUR

    Hammer price 105 000 NOK

    Bjarne Melgaard "Untitled" 2005
    Pastell på lerret, 100x40 cm
    Signert og datert bak på lerretet: Melgaard 2005
    Lot number 38
    70 000 - 90 000 NOK
    7 400 - 9 500 EUR

    Hammer price 50 000 NOK

    Edvard Munch "Amanda" 1904
    Etsning trykket i sort
    Lot number 70
    30 000 - 35 000 NOK
    3 200 - 3 700 EUR

    Hammer price 40 000 NOK

    Edvard Munch "Begjær" / "Desire" 1898
    Litografi trykket i sort, litografisk stift, tusj og nål
    Lot number 73
    120 000 - 150 000 NOK
    12 712 - 15 890 EUR

    Hammer price 190 000 NOK

    Edvard Munch Cabaret
    Blyant på papir, 10x14 cm
    Lot number 74
    30 000 - 35 000 NOK
    3 200 - 3 700 EUR

    Edvard Munch "Jappe Nilsen" 1911
    Tresnitt trykket i rødfiolett
    Lot number 67
    100 000 - 120 000 NOK
    10 593 - 12 712 EUR

    Hammer price 510 000 NOK

    Edvard Munch "Kvinneportrett" / "Portrait of a woman" 1912-13
    Tresnitt trykket i sort
    Lot number 71
    40 000 - 60 000 NOK
    4 200 - 6 400 EUR

    Hammer price 62 000 NOK

    Edvard Munch "Tre ansikter. Tragedie" / "Three faces. Tragedy" 1913
    Tresnitt trykket i sort
    Lot number 68
    200 000 - 250 000 NOK
    21 186 - 26 483 EUR

    Hammer price 160 000 NOK

    Edvard Munch "Vignett: Amaryllis" / "Vignette: Amaryllis" 1908-1909
    Litografi trykket i sort
    Lot number 72
    70 000 - 80 000 NOK
    7 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 85 000 NOK

    Amaldus Nielsen Solnedgang ved fjorden, 1870
    Olje på lerret, 48x75 cm
    Signert og datert nede til høyre: Amaldus Nielsen 1870 Chr
    Lot number 10
    120 000 - 150 000 NOK
    12 712 - 15 890 EUR

    Hammer price 70 000 NOK

    Adelsteen Normann Nord-norsk kystlandskap, 1880
    Olje på lerret, 105x158 cm
    Lot number 37
    200 000 - 250 000 NOK
    21 186 - 26 483 EUR

    Hammer price 190 000 NOK