Hariton Pushwagner "Skip O'hoy" 1983
    Olje på lerret, 78x109 cm
    Utydelig signert og datert nede til venstre: Pushwagner-83
    Lot number 28
    200 000 - 220 000 NOK
    21 186 - 23 305 EUR

    Hariton Pushwagner "Skip O'hoy"1998
    Akvarell og collage, 35x42 cm
    Signert og datert på styrmannens lue: Pushwagner 98
    Lot number 29
    60 000 - 70 000 NOK
    6 400 - 7 400 EUR

    Henrik Lund "Høst i Espevika" ca 1929
    Olje på lerret, 80x100 cm
    Signert nede til venstre: Henrik Lund
    Lot number 30
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 110 000 NOK

    Julie de Holmberg Krohn Damsgård hovedgård, 1918
    Olje på lerret, 95x103 cm
    Lot number 31
    60 000 - 80 000 NOK
    6 400 - 8 500 EUR

    Hammer price 50 000 NOK

    Kjell Erik Killi Olsen Uten tittel, 1998-99
    Olje på lerret, 40x51 cm
    Lot number 33
    40 000 - 45 000 NOK
    4 200 - 4 800 EUR

    Hammer price 60 000 NOK

    Harald Fenn "Exterior, Smalt Hue" 2005
    Olje på lerret, 70x110 cm
    Signert, titulert og datert bak på lerretet: H F
    Lot number 34
    35 000 - 40 000 NOK
    3 700 - 4 200 EUR

    Hammer price 30 000 NOK

    Knut Rose "Maria" 1998
    Olje på lerret, triptyk, 75x151 cm
    Signert nede til høyre: Knut Rose
    Lot number 35
    110 000 - 130 000 NOK
    11 652 - 13 771 EUR
    10 114 - 11 953 GBP
    13 020 - 15 387 USD

    Hammer price 91 000 NOK

    Rolf Groven "Fritt etter Delacroix" 1973
    Olje på lerret, 180x150 cm
    Lot number 36
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Hammer price 24 000 NOK

    Adelsteen Normann Nord-norsk kystlandskap, 1880
    Olje på lerret, 105x158 cm
    Lot number 37
    200 000 - 250 000 NOK
    21 186 - 26 483 EUR

    Hammer price 190 000 NOK

    Bjarne Melgaard "Untitled" 2005
    Pastell på lerret, 100x40 cm
    Signert og datert bak på lerretet: Melgaard 2005
    Lot number 38
    70 000 - 90 000 NOK
    7 400 - 9 500 EUR

    Hammer price 50 000 NOK

    Bjarne Melgaard "Untitled" 2003
    Olje på lerret, 120x100 cm
    Signert og datert bak på lerretet: Bjarne Melgaard 2003
    Lot number 39
    130 000 - 150 000 NOK
    13 771 - 15 890 EUR

    Hammer price 105 000 NOK

    Olje på lerret, 120x100 cm
    Signert og datert bak på lerretet: Bjarne Melgaard
    Lot number 40
    130 000 - 150 000 NOK
    13 771 - 15 890 EUR

    Hammer price 105 000 NOK