Kåre Tveter "Pinseregn"
    Olje på lerret, 65x80 cm
    Signert nede til venstre: Kåre Tveter
    Lot number 4
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Edvard Munch "Amanda" 1904
    Etsning trykket i sort
    Lot number 70
    30 000 - 35 000 NOK
    3 200 - 3 700 EUR

    Hammer price 40 000 NOK

    Jakob Weidemann "Et lite tre" 1964
    Olje på lerret, 50x62 cm
    Signert og datert nede til venstre: Weidemann 64
    Lot number 12
    35 000 - 40 000 NOK
    3 700 - 4 200 EUR

    Hammer price 45 000 NOK

    Harald Fenn "Exterior, Smalt Hue" 2005
    Olje på lerret, 70x110 cm
    Signert, titulert og datert bak på lerretet: H F
    Lot number 34
    35 000 - 40 000 NOK
    3 700 - 4 200 EUR

    Hammer price 30 000 NOK

    Adolph Tidemand Mor og barn, 1851
    Tusjlavering, 37x36 cm
    Signert og datert nede til venstre: Ad. Tidemand 1851
    Lot number 8
    35 000 - 45 000 NOK
    3 700 - 4 800 EUR

    Hammer price 40 000 NOK

    Axel Ender Pikeportrett, 1880
    Olje på plate, 39x32 cm
    Signert og datert til venstre: Axel Ender 1880
    Lot number 9
    35 000 - 40 000 NOK
    3 700 - 4 200 EUR

    Bjørn-Sigurd Tufta Uten tittel, 2007
    Olje på lerret, 75x170 cm
    Signert og datert bak på lerretet: Tufta 2007
    Lot number 45
    35 000 - 45 000 NOK
    3 700 - 4 800 EUR

    Hammer price 36 000 NOK

    Edvard Munch "Kvinneportrett" / "Portrait of a woman" 1912-13
    Tresnitt trykket i sort
    Lot number 71
    40 000 - 60 000 NOK
    4 200 - 6 400 EUR

    Hammer price 62 000 NOK

    Kåre Tveter "Isfisker i Mailys" 1976
    Olje på lerret, 81x100 cm
    Lot number 3
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 50 000 NOK

    Victor Sparre "Tomhet" 1953
    Olje på lerret, 94x115 cm
    Signert, datert og titulert bak på blindrammen: Victor Smith
    Lot number 7
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 35 000 NOK

    Kjell Pahr-Iversen Uten tittel, 1988
    Olje på lerret, 200x140 cm
    Signert og datert nede til høyre: K Pahr-Iversen 88
    Lot number 41
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 40 000 NOK

    Kjell Erik Killi Olsen Uten tittel, 1998-99
    Olje på lerret, 40x51 cm
    Signert og datert på baksiden: New York City 1998-99 Kjell Erik Killi Olsen
    Lot number 33
    40 000 - 45 000 NOK
    4 200 - 4 800 EUR

    Hammer price 60 000 NOK