Adolph Tidemand Mor og barn, 1851
    Tusjlavering, 37x36 cm
    Signert og datert nede til venstre: Ad. Tidemand 1851
    Lot number 8
    35 000 - 45 000 NOK
    3 700 - 4 800 EUR

    Hammer price 40 000 NOK

    Victor Sparre "Tomhet" 1953
    Olje på lerret, 94x115 cm
    Signert, datert og titulert bak på blindrammen: Victor Smith
    Lot number 7
    40 000 - 50 000 NOK
    4 200 - 5 300 EUR

    Hammer price 35 000 NOK

    Litografi trykket i farger
    Lot number 57
    250 000 - 300 000 NOK
    26 483 - 31 779 EUR

    Hammer price 380 000 NOK

    Christian Skredsvig "Berit gjæter" 1894
    Olje på lerret, 139x109 cm
    Signert og datert nede til venstre: Chr. Skredsvig 94
    Lot number 15
    180 000 - 230 000 NOK
    19 067 - 24 364 EUR
    16 550 - 21 147 GBP
    21 305 - 27 223 USD

    Hammer price 225 000 NOK

    Inger Sitter Komposisjon, 1986
    Olje på lerret, 195x130 cm
    Signert nede til høyre: Sitter
    Lot number 26
    220 000 - 240 000 NOK
    23 305 - 25 423 EUR
    20 228 - 22 067 GBP
    26 039 - 28 406 USD

    Hammer price 240 000 NOK

    Knut Rumohr Komposisjon, 1967
    Tempera på lerret, 80x99 cm
    Signert og datert nede til høyre: Knut Rumohr -67
    Lot number 1
    30 000 - 40 000 NOK
    3 200 - 4 200 EUR

    Knut Rose "Maria" 1998
    Olje på lerret, triptyk, 75x151 cm
    Signert nede til høyre: Knut Rose
    Lot number 35
    110 000 - 130 000 NOK
    11 652 - 13 771 EUR
    10 114 - 11 953 GBP
    13 020 - 15 387 USD

    Hammer price 91 000 NOK

    Knut Rose "Kastanje" 1996
    Olje på lerret, 101x160 cm
    Signert nede til venstre: Knut Rose
    Lot number 21
    150 000 - 200 000 NOK
    15 890 - 21 186 EUR

    Hammer price 140 000 NOK

    Bendik Riis "Landskap med blå himmel"
    Olje på lerret, 90x100 cm
    Lot number 11
    25 000 - 35 000 NOK
    2 600 - 3 700 EUR
    2 300 - 3 200 GBP
    3 000 - 4 100 USD

    Hammer price 30 000 NOK

    Emil Rau Et kjærlighetsmøte
    Olje på lerret, 85x110 cm
    Signert nede til høyre: E Rau
    Lot number 14
    80 000 - 100 000 NOK
    8 500 - 10 593 EUR

    Hammer price 55 000 NOK

    Hariton Pushwagner "Skip O'hoy"1998
    Akvarell og collage, 35x42 cm
    Signert og datert på styrmannens lue: Pushwagner 98
    Lot number 29
    60 000 - 70 000 NOK
    6 400 - 7 400 EUR

    Hariton Pushwagner "Skip O'hoy" 1983
    Olje på lerret, 78x109 cm
    Utydelig signert og datert nede til venstre: Pushwagner-83
    Lot number 28
    200 000 - 220 000 NOK
    21 186 - 23 305 EUR