Blomqvist / Om Blomqvist / Organisasjon

Om Blomqvist

Organisasjon

Adolph Tidemand "Bestemors brudekrone" 1865

Blomqvist Kunsthandel

Blomqvist Nettauksjon

Elin Forsberg

Administrasjonssjef
elin.forsberg@blomqvist.no

Knut Forsberg

Daglig leder
knut.forsberg@blomqvist.no

Eksperter

Eksperter

Elisabeth Vik Forsberg
Kunst, Edvard Munch 
elisabeth@blomqvist.no
Annmari Ellila Knutsen 
Smykker, ur, fashion
annmari.ellila.knutsen@blomqvist.no
Birgitte Christin Schiøth
Kunst, Foto
birgitte@blomqvist.no
Øystein Rydningen
Kunst
oystein.rydningen@blomqvist.no
Gunnar Krogh-Hansen
Kunst
gunnar@blomqvist.no
Tor Henrik Fjelldal
Kunst, antikviteter, moderne design
tor.henrik.fjelldal@blomqvist.no
Erlend Hammer
Kunst
erlend@blomqvist.no
Trond Schøning
Antikviteter, moderne design, glass, sølv
trond.schoning@blomqvist.no
Toril W. Johnson
Kunst
toril@blomqvist.no
Hege Tellemann
Antikviteter
hege.tellemann@blomqvist.no
Knut Forsberg
Kunst, Edvard Munch
knut@blomqvist.no
Elin Ziegler
Smykker, ur
elin.ziegler@blomqvist.no
  Cathrine Holmboe Manshaus
Antikviteter, kunst
cathrine@blomqvist.no
Resepsjon
resepsjon@blomqvist.no
Nina Castberg Bråthen
Kunst 
nina.castberg.brathen@blomqvist.no

Fotograf

Kornelia Eger Foyn-Bruun
Kunst 
kornelia.eger.foyn-bruun@blomqvist.no
Trond Andersen
trond.andersen@blomqvist.no
Stine Johansen
Kunst, fashion, antikviteter
stine.johansen@blomqvist.no
  Knut Arne Brembo
Moderne design
knut.arne.brembo@blomqvist.no
  Anniken Forsberg
Antikviteter
anniken.forsberg@blomqvist.no
  Anders Elvestad
Kunst
anders.elvestad@blomqvist.no
  Alexander Foss
Bondeantikviteter, antikviteter
alexander.foss@blomqvist.no
  Daniel Henriksen
Auksjonsassistent
daniel.henriksen@blomqvist.no
 

Administrasjon og markedsføring

  Lene Sagen
Markedsssjef
lene.sagen@blomqvist.no
 

Maria Sun Hansen
Kommersiell leder og leder for gjenstandsavdeling

maria.sun.hansen@blomqvist.no

  Lill-Ann Sørlie
lill-ann.sorlie@blomqvist.no
  Kari Heggen
kari.heggen@blomqvist.no
  Noah Rage
noah.rage@blomqvist.no
  Morris Nokrach
morris.nokrach@blomqvist.no
  Alexander Rowley
alexander.rowley@blomqvist.no
  Torben Staehr
torben.staehr@blomqvist.no
 

Fotografer

  Richard Jeffries
richard.jeffries@blomqvist.no
  John Hughes
john.hughes@blomqvist.no
  Tor Simen Ulstein
tor.simen.ulstein@blomqvist.no
 

Regnskap

  Anders Schi-Ljosland
  Maria Laasonen 
regnskap@blomqvist.no
 

HR

 

Ingeborg Hermansen

Permisjon