Blomqvist / Om Blomqvist / Organisasjon

Om Blomqvist

Organisasjon

Adolph Tidemand "Bestemors brudekrone" 1865

Blomqvist Kunsthandel

Blomqvist Nettauksjon

Elin Forsberg

Administrasjonssjef
elin.forsberg@blomqvist.no

Knut Forsberg

Daglig leder
knut@blomqvist.no

Eksperter

Eksperter

Elisabeth Vik Forsberg
Kunst, Edvard Munch 
elisabeth@blomqvist.no
Andrea Forsberg
Ekspertleder
andrea@blomqvist.no
Birgitte Christin Schiøth
Kunst, foto
birgitte@blomqvist.no
Annmari Ellila Knutsen 
Smykker, ur, fashion
annmari@blomqvist.no
Gunnar Krogh-Hansen
Kunst
gunnar@blomqvist.no
Øystein Rydningen
Kunst
oystein@blomqvist.no
Erlend Hammer (Permisjon)
Kunst
erlend@blomqvist.no
Tor Henrik Fjelldal
Kunst, antikviteter, moderne design
tor@blomqvist.no
Toril W. Johnson
Kunst
toril@blomqvist.no
Trond Schøning
Antikviteter, moderne design, glass, sølv
trond@blomqvist.no
  Hege Tellemann
Antikviteter
hege@blomqvist.no
Irina Khótko 
Resepsjon  
irina@blomqvist.no
Elin Ziegler
Smykker, ur
elin@blomqvist.no
  Cathrine Holmboe Manshaus
Antikviteter, kunst
cathrine@blomqvist.no
Trond Andersen 
Fotograf 
trond.andersen@blomqvist.no
Nina Castberg Bråthen
Kunst 
nina@blomqvist.no
  Kornelia Eger Foyn-Bruun
Kunst 
kornelia@blomqvist.no
  Irina Khótko
Fashion
irina@blomqvist.no
  Knut Arne Brembo
Moderne design
knutarne@blomqvist.no
  Anniken Forsberg
Antikviteter
anniken@blomqvist.no
  Anders Elvestad
Kunst
anders@blomqvist.no
  Alexander Foss
Bondeantikviteter, antikviteter
alexander@blomqvist.no
  Daniel Henriksen
Auksjonsassistent
daniel@blomqvist.no
  Nathalie Espelund
Ekspertassistent
nathalie@blomqvist.no
   
 

Administrasjon og markedsføring

  Lene Sagen
Markedsssjef
lene@blomqvist.no
 

Maria Sun Hansen
Kommersiell leder og leder for gjenstandsavdeling

maria.sun.hansen@blomqvist.no

  Lill-Ann Sørlie
lill-ann.sorlie@blomqvist.no
  Kari Heggen
kari@blomqvist.no
  Noah Rage
noah@blomqvist.no
  Alexander Rowley
alexander.rowley@blomqvist.no
  Hedda Ueland Gaarder
hedda@blomqvist.no
  Torben Staehr
torben@blomqvist.no
 

Fotografer

  Richard Jeffries
richard@blomqvist.no
  John Hughes
john@blomqvist.no
  Tor Simen Ulstein
tors@blomqvist.no
 

Regnskap

 

Anders Schi-Ljosland

regnskap@blomqvist.no

  Vibeke Ellingsen 
regnskap@blomqvist.no
 

HR

 

Ingeborg Hermansen

ingeborg@blomqvist.no