Blomqvist / Om Blomqvist / Organisasjon

Om Blomqvist

Organisasjon

Adolph Tidemand "Bestemors brudekrone" 1865

Blomqvist Kunsthandel

Blomqvist Nettauksjon

Anna Thorud Hammer

Daglig leder Blomqvist Kunsthandel
anna@blomqvist.no

Agnes Beathe Steen Fosse

Daglig leder Blomqvist Nettauksjon
agnes.beathe@blomqvist.no

   

Eksperter

Eksperter

Elisabeth Vik Forsberg
Kunst, Edvard Munch 
elisabeth.vik.forsberg@blomqvist.no
Heine Skarlund
Bondeantikviteter, antikviteter
heine.skarlund@blomqvist.no
Knut Forsberg
Kunst, Edvard Munch
knut.forsberg@blomqvist.no
Annmari Ellila Knutsen 
Smykker, ur, fashion
annmari.ellila.knutsen@blomqvist.no
Birgitte Christin Schiøth
Kunst
birgitte.schioth@blomqvist.no
Øystein Rydningen
Kunst
oystein.rydningen@blomqvist.no
Toril W. Johnson
Kunst
toril.w.johnson@blomqvist.no
Tor Henrik Fjelldal
Kunst, antikviteter, moderne design
tor.henrik.fjelldal@blomqvist.no
Erlend Hammer
Kunst
erlend.hammer@blomqvist.no
Trond Schøning
Antikviteter, moderne design, glass, sølv
trond.schoning@blomqvist.no
  Hege Tellemann
Antikviteter
hege.tellemann@blomqvist.no
  Elin Ziegler
Smykker, ur
elin.ziegler@blomqvist.no
  Nina Castberg Bråthen
Kunst 
nina.castberg.brathen@blomqvist.no
  Lene Fjørtoft
Kunst
lene.fjortoft@blomqvist.no
  Kornelia Eger Foyn-Bruun
Kunst 
kornelia.eger.foyn-bruun@blomqvist.no
  Cathrine Holmboe Manshaus
Kunst og antikviteter
cathrine.holmboe.manshaus@blomqvist.no
  Stine Johansen
Kunst, fashion, antikviteter
stine.johansen@blomqvist.no
  Knut Arne Brembo
Moderne design
knut.arne.brembo@blomqvist.no
  Anniken Forsberg
Antikviteter
anniken.forsberg@blomqvist.no

Administrasjon

Administrasjon

Elin Forsberg
resepsjon@blomqvist.no
Lene Sagen
Administrasjonssjef
lene.sagen@blomqvist.no
  Lill-Ann Sørlie
lill-ann.sorlie@blomqvist.no
  Kari Heggen
kari.heggen@blomqvist.no
  Daniel Henriksen
daniel.henriksen@blomqvist.no
  Mohamed Mohamed
mohamed.mohamed@blomqvist.no
  Morris Nokrach
morris.nokrach@blomqvist.no
  Torben Staehr
torben.staehr@blomqvist.no

Fotografer

Fotografer

Trond Andersen
trond.andersen@blomqvist.no
Richard Jeffries
richard.jeffries@blomqvist.no
  John Hughes
john.hughes@blomqvist.no
  Christina Krüger
christina.kruger@blomqvist.no
  Tor Simen Ulstein
tor.simen.ulstein@blomqvist.no
   

Regnskap

Regnskap

Anders Schi-Ljosland 
anders.schi-ljosland@blomqvist.no
Maria Laasonen 
maria.Laasonen@blomqvist.no
  Hege Stickler 
hege.stickler@blomqvist.no
   

Programsjef

Markedsføring

Benedicte Sunde
benedicte.sunde@blomqvist.no
Marianne Buset Foss
Markedssjef Nettauksjon
marianne.foss@blomqvist.no