Blomqvist / Om Blomqvist / Ekspertise / Våre eksperter

Om Blomqvist

Våre eksperter

Våre eksperter

Du er alltid velkommen til å kontakte våre eksperter direkte.

Birgitte Christin Schiøth

Kunst, Edvard Munch
birgitte.schioth@blomqvist.no

   

Heine Skarlund

Bondeantikviteter, antikviteter
heine.skarlund@blomqvist.no

   

Kornelia Eger Foyn-Bruun

Kunst
I permisjon

   

Elisabeth Vik Forsberg

Kunst, Edvard Munch 
elisabeth.vik.forsberg@blomqvist.no

   

Knut Forsberg

Kunst, Edvard Munch. 
knut.forsberg@blomqvist.no

   

Elin Ziegler

Smykker, ur
elin.ziegler@blomqvist.no

   

Tor Henrik Fjelldal

Kunst, antikviteter, moderne design
tor.henrik.fjelldal@blomqvist.no

   
     

Nina Castberg Bråthen

Kunst
nina.castberg.brathen@blomqvist.no 

   

Trond Schøning

Antikviteter, moderne design, glass, sølv
trond.schoning@blomqvist.no

   

Øystein Rydningen 

Kunst
oystein.rydningen@blomqvist.no

   

Hege Tellemann

Antikviteter
hege.tellemann@blomqvist.no

   

Annmari Ellila Knutsen

Smykker, ur, fashion
annmari.ellila.knutsen@blomqvist.no

   

Toril W. Johnson

Kunst
toril.w.johnson@blomqvist.no

   

Stine Elisabeth Johansen

Kunst, antikviteter, fashion
stine.johansen@blomqvist.no

   

Lene Fjørtoft

Kunst
lene.fjortoft@blomqvist.no

   

Erlend Hammer

Kunst
erlend.hammer@blomqvist.no

   

Knut Arne Brembo

Moderne design
knut.arne.brembo@blomqvist.no

   
   

Anniken Forsberg

Antikviteter
anniken.forsberg@blomqvist.no