Blomqvist / Om Blomqvist / Aktuelt

Om Blomqvist

Aktuelt

Aktuelt

Innlevering til vinterens og vårens auksjoner pågår!

Vi søker eksklusiv kunst i høyere prisklasse til våre kommende auksjoner.

Ta gjerne kontakt med en av våre kunsteksperter for en forhåndsvurdering. Våre eksperter befinner seg ofte på reise klare til å gjøre en hjemmevurdering hos deg, les mer her.

Birgitte Chr. Schiøth  22 70 87 89 birgitte@blomqvist.no    
Erlend Hammer 22 70 87 75 erlend@blomqvist.no    
Elisabeth Vik Forsberg 22 70 87 76 elisabeth@blomqvist.no    
Knut Forsberg 22 70 87 82 knut@blomqvist.no    
Toril Winger Johnson 22 70 87 77 toril@blomqvist.no    
Gunnar Krogh-Hansen 22 70 87 84 gunnar@blomqvist.no    
         

VÅRENS PROGRAM

Vinauksjon 25. & 26. april  
   
Auksjon  
Moderne, Klassisk & Munch 8. mai kl 18  
Åpning 26. april kl 18  
Visning 27. apr - 7. mai  
   
Kunstkurs  
Kunsten å kjøpe kunst  
3. mai kl 18  
   
Salgsutstilling  
Sebastian Helling  
Åpning 9. mai kl 18  
Utstillingsperiode 11. mai - 3. juni  
   
Auksjon  
Samtid, Moderne & Klassisk 19. juni kl 18  
Åpning 7. juni kl 18  
Visning 8. - 18. juni  
   
Vin- og brennevinauksjon 20. og 21 juni  

For de som ønsker å levere inn vin ta kontakt med Vinmonopolet på auksjoner@vinmonopolet.no.