Blomqvist / Om Blomqvist / Aktuelt

Om Blomqvist

Aktuelt

Aktuelt

Innlevering til høstens auksjoner pågår! Vi søker eksklusiv kunst i høyere prisklasse til våre kommende auksjoner.

Ta gjerne kontakt med en av våre kunsteksperter for en forhåndsvurdering. Våre eksperter befinner seg ofte på reise klare til å gjøre en hjemmevurdering hos deg, les mer her.

Birgitte Chr. Schiøth  22 70 87 89 birgitte@blomqvist.no    
Erlend Hammer 22 70 87 75 erlend@blomqvist.no    
Elisabeth Vik Forsberg 22 70 87 76 elisabeth@blomqvist.no    
Knut Forsberg 22 70 87 82 knut@blomqvist.no    
Toril Winger Johnson 22 70 87 77 toril@blomqvist.no    
Gunnar Krogh-Hansen 22 70 87 84 gunnar@blomqvist.no    
         

HØSTENS PROGRAM

 
Auksjon
50 Norske 20. november
Moderne, Klassisk & Munch 
Visning 9. - 19. november
 
Salgsutstilling
Andreas Schneider & Fritz Christ
Åpner 22. november kl 18
23. november - 2. desember
 
Vin- og brennevinsaukjson 28. og 29. november
 
Auksjon
Samtid, Moderne & Klassisk 11. desember
Visning 5. - 10. desember
 

For de som ønsker å levere inn vin ta kontakt med Vinmonopolet på auksjoner@vinmonopolet.no.