Blomqvist / Om Blomqvist / Aktuelt

Om Blomqvist

Aktuelt

Aktuelt

Velkommen til sommerutstilling i Tordenskiolds gate 5.

Åpningstider i sommer

2. - 22. juli man-fre kl 11-16

Stengt uke 30

Innlevering til høstens auksjoner pågår! Vi søker eksklusiv kunst i høyere prisklasse til våre kommende auksjoner.

Ta gjerne kontakt med en av våre kunsteksperter for en forhåndsvurdering. Våre eksperter befinner seg ofte på reise klare til å gjøre en hjemmevurdering hos deg, les mer her.

Birgitte Chr. Schiøth  22 70 87 89 birgitte@blomqvist.no    
Erlend Hammer 22 70 87 75 erlend@blomqvist.no    
Elisabeth Vik Forsberg 22 70 87 76 elisabeth@blomqvist.no    
Knut Forsberg 22 70 87 82 knut@blomqvist.no    
Toril Winger Johnson 22 70 87 77 toril@blomqvist.no    
Gunnar Krogh-Hansen 22 70 87 84 gunnar@blomqvist.no    
         

SOMMERENS OG HØSTENS PROGRAM

   
Sommerutstilling 27. juni - 12. august  
   
Salgsutstilling  
Darren Almond  
Åpner 30. august kl 18.00  
31. august - 2. september  
   
Salgsutstilling  
Norsk Minimalisme?  
Åpner 6. september kl 18.00  
7. - 30. september  
   
Salgsutstilling  
Rolf Nesch  
Åpning og boklansering 13. september kl 18.00  
14. - 30. september  
   
Vinauksjon 19. og 20. september  
   
Auksjon  
Samtid & Moderne 16. oktober  
Åpner 8. oktober kl 18.00  
Visning 9. - 15. oktober  
   
Jubileumsutstilling  
Åpner 20. oktober  
21. - 28. oktober  
   
Auksjon  
Moderne, Klassisk & Munch 20. november  
Åpner 8. novmeber kl 18.00  
Visning 9. - 19. november  
   
Vin- og brennevinsaukjson 28. og 29. november  
   
Auksjon  
Samtid, Moderne & Klassisk 11. desember  
Åpner 4. desember kl 18.00  
Visning 5. - 10. desember  
   
   

For de som ønsker å levere inn vin ta kontakt med Vinmonopolet på auksjoner@vinmonopolet.no.