Blomqvist / Om Blomqvist / Aktuelt

Om Blomqvist

Aktuelt

Aktuelt

Innlevering til høstens auksjoner pågår! Vi søker eksklusiv kunst i høyere prisklasse til våre kommende auksjoner.

Ta gjerne kontakt med en av våre kunsteksperter for en forhåndsvurdering. Våre eksperter befinner seg ofte på reise klare til å gjøre en hjemmevurdering hos deg, les mer her.

Birgitte Chr. Schiøth  22 70 87 89 birgitte@blomqvist.no    
Erlend Hammer 22 70 87 75 erlend@blomqvist.no    
Elisabeth Vik Forsberg 22 70 87 76 elisabeth@blomqvist.no    
Knut Forsberg 22 70 87 82 knut@blomqvist.no    
Toril Winger Johnson 22 70 87 77 toril@blomqvist.no    
Gunnar Krogh-Hansen 22 70 87 84 gunnar@blomqvist.no    
         

HØSTENS PROGRAM

   
Salgsutstilling  
Norsk Minimalisme?  
6. september kl 18.00  
7. - 30. september  
   
Salgsutstilling  
Rolf Nesch - Grafiske mesterverk  
Åpning og boklansering 18. september kl 18.00  
18. - 30. september  
   
Vinauksjon 19. og 20. september  
   
Auksjon  
Samtid & Moderne 16. oktober  
Åpner 8. oktober kl 18.00  
Visning 9. - 15. oktober  
   
Livsfrisen – 100 år   
Åpner 20. oktober  
21. - 28. oktober  
   
Auksjon  
Moderne, Klassisk & Munch 20. november  
Åpner 8. novmeber kl 18.00  
Visning 9. - 19. november  
   
Vin- og brennevinsaukjson 28. og 29. november  
   
Auksjon  
Samtid, Moderne & Klassisk 11. desember  
Åpner 4. desember kl 18.00  
Visning 5. - 10. desember  
   
   

For de som ønsker å levere inn vin ta kontakt med Vinmonopolet på auksjoner@vinmonopolet.no.