Blomqvist / Om Blomqvist / Aktuelt

Om Blomqvist

Aktuelt

Aktuelt

Innlevering til vårens auksjoner pågår! Vi søker eksklusiv kunst i høyere prisklasse til våre kommende auksjoner.

Ta gjerne kontakt med en av våre kunsteksperter for en forhåndsvurdering. Våre eksperter befinner seg ofte på reise klare til å gjøre en hjemmevurdering hos deg, les mer her.

Birgitte Chr. Schiøth  22 70 87 89 birgitte@blomqvist.no    
Erlend Hammer 22 70 87 75 erlend@blomqvist.no    
Elisabeth Vik Forsberg 22 70 87 76 elisabeth@blomqvist.no    
Knut Forsberg 22 70 87 82 knut@blomqvist.no    
Toril Winger Johnson 22 70 87 77 toril@blomqvist.no    
Gunnar Krogh-Hansen 22 70 87 84 gunnar@blomqvist.no    
         

PROGRAM VÅREN 2019

 
Vin- og brennevinsauksjon
13. og 14. juni
 
Auksjon
Samtid, Moderne & Klassisk 18. juni
Visning 7. juni - 17. juni
 

For de som ønsker å levere inn vin ta kontakt med Vinmonopolet på auksjoner@vinmonopolet.no.