Blomqvist / Kunsthandel / Samtid & Moderne

Kunsthandel

Søk direkte etter objekt
Auksjon: tirsdag 16. oktober 2018 kl 18.00

INNLEVERING PÅGÅR Samtid & Moderne

Høstens første auksjon har fokus på samtid & moderne kunst. Innlevering pågår nå. Har du kunst du vurderer å selge? Ta kontakt med oss i dag.

Vi søker kunst i høyere prisklasse fra tidlig 1900-tallet og frem til i dag av blant andre: 

Dag Alveng / Gunnvor Advocaat / Per Barclay / Anna-Eva Bergman / Håkon Bleken / Hanne Borchgrevinck / Marc Chagall / Lena Cronqvist / Olivier Debré / AK Dolven / Ida Ekblad / Arne Ekeland / Matias Faldbakken / Kai Fjell / Jan Groth / Gunnar S Gundersen / Marianne Heske / Olav Chr Jenssen / Irma Salo Jæger / Kåre Kivijärvi / Per Kleiva / Per Maning / Mikkel McAlinden / Bjarne Melgaard / Rolf Nesch / Kjell Nupen / Ørnulf Opdahl / Pablo Picasso / Johs Rian / Leonard Rickhard / John Olav Riise / Knut Rose / Knut Rumohr / Aase Texmon Rygh / Torbjørn Rødland / Tom Sandberg / Inger Sitter / Vibeke Slyngstad / Nina Sundbye / Vibeke Tandberg /  Kåre Tveter / Lars Tiller / Andy Warhol / Fredrik Værslev / Charlotte Wankel / Jakob Weidemann

Ta kontakt med en av våre eksperter for en verdivurdering

Birgitte Chr. Schiøth  22 70 87 89 birgitte@blomqvist.no    
Erlend Hammer 22 70 87 75 erlend@blomqvist.no    
Elisabeth Vik Forsberg 22 70 87 76 elisabeth@blomqvist.no    
Knut Forsberg 22 70 87 82 knut@blomqvist.no    
Toril Winger Johnson 22 70 87 77 toril@blomqvist.no    
Gunnar Krogh-Hansen 22 70 87 84 gunnar@blomqvist.no