Blomqvist / Kunsthandel / Samtid & Moderne

Kunsthandel

Søk direkte etter objekt
Se katalog
Auksjon: tirsdag 16. oktober 2018 kl 18.00

VISNING PÅGÅR Samtid & Moderne

Visningen for høstens første auksjon, Samtid & Moderne, er nå åpen. Her finner du som vanlig sterke verk av noen av våre viktigste og mest kjente kunstnere, deriblant Vanessa Baird, Irma Salo Jæger, Leonard Rickhard, Inger Sitter, Kjartan Slettemark, Odd Tandberg og Jakob Weidemann.

Auksjonen finner sted 16. oktober kl. 18.00.

Se den digitale katalogen her

Nils Aas / Gunnvor Advocaat / Vanessa Baird / Anna-Eva Bergman / Harry Bertoia / Roger Bissiere / Bjertnæs og Melgaard  / Sverre Bjertnæs / Håkon Bleken / Bjørn Carlsen / Arne Ekeland / Lars Elling / Harald Fenn / Rainer Fetting / Kai Fjell / Bertil Greging / Håkon Gullvåg / Gunnar S. Gundersen / Arnold Haukeland / Olav Christopher Jenssen / Erik Harry Johannessen / Jens Johannessen / Rune Johansen / Irma Salo Jæger / Ludvig Karsten / Arne Kavli / Kåre Kivijärvi / Halvdan Ljøsne / Bjarne Melgaard / Rolf Nesch / Kjell Nupen / Kjell Erik Killi Olsen / Kjell Pahr-Iversen / Etter Pablo Picasso / Johs Rian / Leonard Rickhard / Knut Rose / Tom Sandberg / Inger Sitter / Kjartan Slettemark / Vibeke Slyngstad / Olav Strømme / Reidar Särestöniemi / Odd Tandberg / Vibeke Tandberg / Kjell Torriset / Kåre Tveter / Jørleif Uthaug / Ryszard Warsinski / Jakob Weidemann / Roar Wold / Zao Wou-Ki / Terje Ythjall

Ta kontakt med en av våre eksperter med spørsmål angående auksjonen:

Birgitte Chr. Schiøth  22 70 87 89 birgitte@blomqvist.no    
Erlend Hammer 22 70 87 75 erlend@blomqvist.no    
Gunnar Krogh-Hansen 22 70 87 84 gunnar@blomqvist.no    
Elisabeth Vik Forsberg 22 70 87 76 elisabeth@blomqvist.no    
Knut Forsberg 22 70 87 82 knut@blomqvist.no    
Toril Winger Johnson 22 70 87 77 toril@blomqvist.no    
         

Visning

9. -15. oktober

(man-fre 11-17 / lør-søn 12-17)

Bilder fra auksjonen