Blomqvist / Kunsthandel / Samtid & Moderne

Kunsthandel

Søk direkte etter objekt
Se web-tv
Tilslagsliste
Auksjon: tirsdag 20. mars 2018 kl 18.00

AUKSJON AVSLUTTET Samtid & Moderne

Blomqvist Kunsthandel oppnådde auksjonsrekorder for både Jakob Weidemann og Charlotte Wankel.

DIGITAL KATALOG

Moderne mesterverk av Kai Fjell, Jakob Weidemann, Gunnar S Gundersen, Aase Texmon Rygh, Charlotte Wankel, Johs. Rian, Per Kleiva, Kjell Nupen, Inger Sitter, Tom Sandberg og verk av mange av våre viktige samtidskunstnere; Olav Christopher Jenssen, Jens Johannessen, Ørnulf Opdahl, Anne-Karin Furunes, Vibeke Slyngstad, Leonard Rickhard, Mari Slaattelid, Kenneth Blom, Bjarne Melgaard, Per Maning, Per Barclay, Kjell Torriset, Dag Erik Elgin, Sverre Koren Bjertnes, Harald Fenn, Fredrik Værslev med flere fyller sidene i den innholdsrike katalogen. Sistnevnte presenteres i det norske auksjonsmarkedet for første gang.

SE BIRGITTE CHR. SCHIØTH FORTELLE OM TOM SANDBERG

GUNNAR KROGH-HANSEN FORTELLE OM JAKOB WEIDEMANN

KNUT FORSBERG OM LUIS VIDALS "PISS CLASS"
 
 Kontakt våre eksperter om visning og auksjon!

Birgitte Chr. Schiøth  22 70 87 89 birgitte@blomqvist.no    
Erlend Hammer 22 70 87 75 erlend@blomqvist.no    
Elisabeth Vik Forsberg 22 70 87 76 elisabeth@blomqvist.no    
Knut Forsberg 22 70 87 82 knut@blomqvist.no    
Toril Winger Johnson 22 70 87 77 toril@blomqvist.no    
Gunnar Krogh-Hansen 22 70 87 84 gunnar@blomqvist.no    
         

Visning

Åpning 8. mars kl 18

Visning 9/3 - 19/3 (man-fre 11-17 / lør-søn 12-17)

Auksjon 20. mars kl 18

Bilder fra auksjonen