Blomqvist / Kunsthandel / Samtid, Moderne & Klassisk

Kunsthandel

Søk direkte etter objekt
Auksjon: tirsdag 19. juni 2018 kl 18.00

INNLEVERING PÅGÅR Samtid, Moderne & Klassisk

Innlevering pågår til årets siste auksjon. Vi søker kunstverk av høy kvalitet fra alle epkoer; eldre mestere, nasjonalromantikere, modernister til dagens samtidskunstnere.

Vi søker blant andre

Gunnvor Advocaat / Anders Askevold / Nikolai Astrup / Synnøve Anker Aurdal / Knud Baade / Harriet Backer / Vanessa Baird / Peder Balke / Per Barclay / Anna-Eva Bergman / Håkon Bleken / Hanne Borchgrevink / Sverre Koren Bjertnæs  / Marc Chagall / IC Dahl / Olivier Debré  / Mathilde Dietrichson  / A K Dolven / JF Eckersberg / Ludvig Eikaas / Ida Ekblad / Arne Ekeland  / Elmgreen & Dragset / Axel Ender / Thv Erichsen / Matias Faldbakken / Thomas Fearnley / Kai Fjell  / Hans F. Gude  / Gunnar S. Gundersen / Håkon Gullvåg  / Else Hagen / Frida Hansen / Arnold Haukeland / Thore Heramb / Lars Hertervig / Hans Heyerdahl / Damien Hirst / Tor Hoff / Olav Chr. Jenssen / Jens Johannessen / Irma Salo Jæger / Ludvig Karsten / Arne Kavli / Ragnhild Keyser / Theodor Kittelsen / Per Kleiva / Chr Krohg / Oda Krohg / Xan Krohn / Ida Lorentzen / Henrik Lund / Marie Løkke / Per Maning / Bjarne Melgaard / Joan Miró / Edvard Munch / Gerhard Munthe / Rolf Nesch / Amaldus Nielsen / Kjell Nupen / Asta Nørregaard  / Ørnulf Opdahl / Eilif Peterssen / Pablo Picasso / Hariton Pushwagner / Johs Rian / Leonard Rickhard / Knut Rose / Hannah Ryggen / Inger Sitter / Chr / Skredsvig  / Mari Slaattelid  / Kjartan Slettemark / Harald Sohlberg / Henrik Sørensen / Odd Tandberg / Vibeke Tandberg  / Aase Texmon Rygh / Frits Thaulow / Adolph Tidemand / Lars Tiller / Mette Tronvoll / Kåre Tveter / Kira Wager / Charlotte Wankel /b Andy Warhol / Ryszard Warsinski / Jakob Weidemann / Erik Werenskiold / Frans Widerberg / Nico Widerberg / Oluf Wold-Torne

Ta kontakt med en av våre eksperter for en verdivurdering

Birgitte Chr. Schiøth  22 70 87 89 birgitte@blomqvist.no    
Erlend Hammer 22 70 87 75 erlend@blomqvist.no    
Elisabeth Vik Forsberg 22 70 87 76 elisabeth@blomqvist.no    
Knut Forsberg 22 70 87 82 knut@blomqvist.no    
Toril Winger Johnson 22 70 87 77 toril@blomqvist.no    
Gunnar Krogh-Hansen 22 70 87 84 gunnar@blomqvist.no