Blomqvist / Kunsthandel / Samtid, Moderne & Klassisk

Kunsthandel

Søk direkte etter objekt
Se web-tv
Auksjon: tirsdag 19. juni 2018 kl 18.00

AUKSJON AVSLUTTET Samtid, Moderne & Klassisk

Auksjonen er nå over. Innelvering til høsten pågår. Vi søker kunst fra flere epoker; eldre mestere, nasjonalromantikere, modernister til noen av dagens samtidskunstnere.

DIGITAL KATALOG

Vi kan blant annet nevne Hans Heyerdahl, Peder Balke, Bjarne Melgaard, Pushwagner, Per Barclay, Olav Christopher Jenssen, Vanessa Baird, Kenneth Blom, Nico Widerberg, Morten Viskum, Kåre Tveter, Jens Johannessen, Ludvig Karsten, Fredrik Raddum, Ørnulf Opdahl, Harriet Backer og Edvard Munch.

SE BIRGITTE CHR. SCHIØTH FORTELLE OM OLAV CHR. JENSSEN

SE GUNNAR KROGH-HANSEN FORTELLE OM HARITON PUSHWAGNER

SE ERLEND HAMMER FORTELLE OM NIKOLAI ASTRUP

SE KNUT FORSBERG FORTELLE OM CRISPIN GURHOLT

Dersom du har spørsmål vedrørende kunstverkene eller budgivning kan du ta kontakt med en av våre eksperter

Birgitte Chr. Schiøth  22 70 87 89 birgitte@blomqvist.no    
Erlend Hammer 22 70 87 75 erlend@blomqvist.no    
Elisabeth Vik Forsberg 22 70 87 76 elisabeth@blomqvist.no    
Knut Forsberg 22 70 87 82 knut@blomqvist.no    
Toril Winger Johnson 22 70 87 77 toril@blomqvist.no    
Gunnar Krogh-Hansen 22 70 87 84 gunnar@blomqvist.no    
         

Et utvalg kunstverk fra auksjonen