Blomqvist / Kunsthandel / Moderne, Klassisk & Munch

Kunsthandel

Søk direkte etter objekt
Se web-tv
Auksjon: tirsdag 07. mai 2019 kl 18.00

AUKSJON AVSLUTTET Moderne, Klassisk & Munch

Auksjonen inneholder verk av eksepsjonell kvalitet fra mange av våre viktigste kunstnere.

Se den digitale katalogen her

Jens Johannessen, Arnold Haukeland, Arne Ekeland, Frans Widerberg, Pablo Picasso, Jakob Weidemann, Kjell Nupen, Nikolai Astrup, Harriet Backer, Kai Fjell, Hans Fredrik Gude, Lars Hertervig, Hans Heyerdahl, Ludvig Karsten, Edvard Munch, Eilif Peterssen, Harald Sohlberg, Roar Wold, Arne Kavli, Peder Balke, Theodor Kittelsen, Frits Thaulow, Erik Werenskiold, Axel Ender, Adolph Tidemand, Johannes Flintoe, Jakob Schmidt, Gunnvor Advocaat, Frants Bøe, Gerhard Munthe, Johs. Rian, IC Dahl, Jahn Ekenæs, Henri Charles Manguin, Ludvig Munthe

Ta kontakt med en av våre kunnskapsrike eksperter eller send en e-post til kunst@blomqvist.no for mer informasjon

Birgitte Chr. Schiøth birgitte@blomqvist.no 22 70 87 89
Gunnar Krogh-Hansen  gunnar@blomqvist.no 22 70 87 87
Erlend Hammer erlend@blomqvist.no 22 70 87 75
Elisabeth Vik Forsberg elisabeth@blomqvist.no 22 70 87 76
Toril Winger Johnson toril@blomqvist.no 22 70 87 77
Knut Forsberg knut@blomqvist.no 22 70 87 82

Bilder fra auksjonen