Blomqvist / Kunsthandel / Moderne, Klassisk & Munch

Kunsthandel

Søk direkte etter objekt
Se web-tv
Tilslagsliste
Auksjon: tirsdag 08. mai 2018 kl 18.00

AUKSJON AVSLUTTET Moderne, Klassisk & Munch

Auksjonen inneholder et eksklusivt utvalg kunstverk av blant andre: Nikolai Astrup, Harriet Backer, Anna-Eva Bergman, IC Dahl, HF Gude, Kai Fjell, Christian Krohg, Gerhard Munthe, Rolf Nesch, Frits Thaulow, Erik Werenskiold og selvfølgelig Edvard Munch.

DIGITAL KATALOG

Ta gjerne kontakt med en av våre kunnskapsrike eksperter for mer informasjon:

Birgitte Chr. Schiøth  22 70 87 89 birgitte@blomqvist.no    
Erlend Hammer 22 70 87 75 erlend@blomqvist.no    
Elisabeth Vik Forsberg 22 70 87 76 elisabeth@blomqvist.no    
Knut Forsberg 22 70 87 82 knut@blomqvist.no    
Toril Winger Johnson 22 70 87 77 toril@blomqvist.no    
Gunnar Krogh-Hansen 22 70 87 84 gunnar@blomqvist.no    
         

Visning

27. april - 7. mai 

man-fre 11-17 / lør-søn 12-17

Bilder fra auksjonen